Значення імені Степан, сумісність, походження, іменини

Значення імені Степан

Значення імені Степан у перекладі з давньогрецької – «корона», «вінок». Джерело.

У православ’ї прийнята форма імені Стефан.

Походження імені Степан

Походження імені Степан пов’язано з давньогрецьким словом «стефанос», що означає «вінок».

Характеристика імені Степан

У дитинстві Степан непосидючий. Рухливий і енергійний хлопчик вимагає до себе особливої уваги.

Читайте: Благословiння матері – молитва, яка має велике значення для дітей, це оберіг навіть на найбільших відстанях

Згідно характеристиці імені, Степан росте добрим хлопчиком і залишається таким на все життя. Він врівноважена людина, дуже складно вивести його з себе, зовнішні подразники не впливають на його емоційний стан. Разом з тим досить важко спонукати Степана на рішучі дії і вчинки.

Степан вчиться легко і невимушено. Він швидко запам’ятовує новий матеріал, але за підручниками сидіти не любить. Він дуже спостережливий і відрізняється увагою до дрібниць.

Часто Степани бувають наділені творчими талантами. Вони добре малюють, володіють абстрактним мисленням і хорошою фантазією. За складом розуму Степан гуманітарій, добре ладнає з людьми. Може стати хорошим психологом, педагогом, політиком і керівником, адвокатом і громадським діячем.

Степан володіє почуттям власної гідності, впевненості в собі і неабияким сильним характером. Він любить похвалу і намагається уникати будь-яких конфліктів. Має високу самооцінку, вміє ставити перед собою цілі і не лякається труднощів на шляху до них. Він абсолютно позбавлений жадібності, швидко забуває образи.

За значенням імені Степан дуже товариська людина, у нього багато друзів і знайомих. Іноді створюється враження, що його знають всі навколо. Він дуже добре орієнтується в новому місці і незнайомій обстановці. Віддає перевагу жіночому товариству.

Степан – улюбленець жінок. Він багато жартує, розповідає веселі історії, вміє говорити компліменти і привертати до себе увагу представниць прекрасної статі. Його обраниці зазвичай заздрять подруги. Однак серйозні стосунки у Степана рідко складаються вдало. Це пов’язано з його мінливим характером. Степана складно змусити ревнувати.

Сумісність імені Степан

Степану потрібна добра, лагідна, турботлива жінка. Для створення міцного союзу хороша сумісність імені Степан з жіночими іменами Дарина, Ірина, Зінаїда, Клара, Надія, Лідія, Ольга, Яна і Христина. Менш вдало відносини можуть складатися з Анною, Людмилою, Оленою, Наталя, Неллі, Оксаною, Риммою і Трояндою.

Іменини

Зимові іменини Степана 11, 15, 22, 23, 28 грудня, 9, 17, 24, 27 січня, 12 і 21 лютого. Навесні – 12 березня, 6, 8, 10 квітня, 9, 10, 20 і 30 травня. Влітку – 6, 20, 25 червня, 13, 18, 26, 27, 31 липня, 1, 13, 15, 25 серпня. Восени Степан святкує іменини 9, 10, 12, 15, 17, 20, 26, 28 вересень, 7, 15, 17 жовтня, 9, 12, 13, 17, 24 і 25 листопада.

Відомі люди

Ім’я Степан прославили конструктор Степан Джавецкий, дослідник Степан Крашенніков, кораблебудівник Степан Макаров, донський козак Стенька Разін, генерал Степан Апраксин, герой С. Михалкова дядя Стьопа, композитор Степан Давидов, філолог Степан Русів.