Знайшла мене дівчина в соціальній мережі. Написала, що їй потрібно серйозно зі мною поговорити, і попросила номер телефону. Судячи з її слів, справа була дуже важлива і не менш термінова. Дзвінка не довелося довго чекати. – Привіт! Я – дружина твого колишнього хлопця! У нас з ним скоро буде дитина!

Довелось мені кімнату орендувати під час навчання. Майже півтора року минуло відтоді, як звідти з’їхала. Коли заселялася, здавалося дві кімнати, третя була прохідна, щось на зразок загальної вітальні. Поки другу орендувала дівчина-квартирантка, все було нормально. Буквально за кілька місяців до того, як я втікла з цієї квартири, дівчину виселили, а замість неї став жити дорослий син господині квартири, який повернувся з армії.

Мені було сказано віддавати гроші йому. Жити в одній квартирі з Олексієм було нереально. Він не гребував пробувати мою їжу, запускати лапу в чужий пральний порошок, а нескінченна низка друзів не давала нормально висипатися – кричали, як навіжені. Час доби ролі не грав: хлопець не вчився і не працював, як і його гості і товариші.

Для сина господарки було нормальним підійти до мене і попросити, щоб я посмажила йому картоплі. На відмову прилітало геніальне зауваження: – Ти ж баба, ги-ги! Ще й підкочував постійно, натякаючи, що він холостий, я вільна.

Ще я не переставала дивуватися, як одна людина може розводити такий безлад? Останній місяць свого проживання місця загального користування я не чіпала в плані прибирання, було гидко. Мені залишалося довчитися всього нічого, банально не було часу затівати переїзд. Я вечеряла в своїй кімнаті, закриваючись на ніч. Отримавши диплом, з’їхала звідти, помахавши Олексію па-па.

Дуже неприємна людина, вперше в житті такого зустріла. Сподіваюся, що більше ніколи подібних не зустріну. А тут мене знайшла дівчина в соціальній мережі. Вона написала, що їй потрібно серйозно зі мною поговорити, і попросила номер телефону. Судячи з її слів, справа була дуже важлива і не менш термінова.

У мене є окрема сім-карта, яка використовується для розміщення оголошень в інтернеті і реєстрації на різних сайтах. Цей номер я їй і дала. Дзвінка не довелося довго чекати. – Привіт! Я – дружина твого колишнього хлопця! У нас з ним скоро буде дитина!

Я здивувалася: ніколи ні з ким не зустрічалася. Що і озвучила даній особі. – Ну Льошка Д *** ів, ви з ним ще жили в його трійці! – послідувало уточнення. Почувши прізвище, відразу згадала про сина господині квартири, в якій орендувала кімнату, стримала нудоту при одній лише думці про будь-які стосунки з ним, і відхрестилася від будь-яких зв’язків з подібним екземпляром: – Так, знаю такого. Але у нас нічого не було. І бути не могло.

– Ха-ха, якщо ти не хочеш мене засмутити, то даремно. Я все знаю: Льоша сам мені сказав, що ви з ним були разом. Я ось навіщо телефоную: у нас гарячу воду відключили, борг за квартиру великий дуже. Ти ж там жила? Жила. За комуналку не платила? Не платила. Ти не хочеш свою частину боргу погасити?

Якби це сталося не зі мною, ніколи в житті б не повірила, що таке можливо. Через стільки часу з мене просять гроші, і хто? Вагітна дружина чувака, якого я на дух не переварювала! Ще й брехун. Фу!

– Я орендувала кімнату. Без договору. Без реєстрацій і прописок. Платила гроші спочатку господині в руки, потім її синові. Навряд чи я зараз комусь щось винна. Вітаю з прийдешнім поповненням, бувайте здорові! – спокійно відповіла я, скинувши дзвінок.

Дівчина виявилася настирливою. Довелося заблокувати її всюди, де тільки можна. Гарненько подумавши, я прийшла до висновку, що нічого дивного в цьому дзвінку не було. Олексій знайшов дружину собі до пари. Але все-таки треба ж було до такого додуматися: зателефонувати колишній квартирантці свекрухи, якщо дзвонила – дружина її сина, і спробувати струсити з неї грошей. Голота на вигадки хитра, так.

Фото спеціально для Особлива