fbpx

Знаки зодіаку для яких 2018 рік буде найсприятливішим для кохання

Водолій Подумайте про те, що ви дізналися про кохання за останні два з половиною роки. Як підтримувати свій інтерес і прuстрасть? Яким чином нескінченні пошуки правильної людини вплинули на ваш зв’язок з іншими людьми?

2018 буде роком, коли ви по-новому поглянете на відносини. Люди, з якими ви зустрінетеся, нададуть можливість розширити свої знання. Ви навчитеся розглядати любов як складову величезної головоломки, яку ви будете розгадувати до кінця вашого життя. Нарешті, в цьому році ви перестанете намагатися вписатися в чию-небудь систему, і почнете шукати того, хто прийме вас таким, який ви є.

Скорпіон Подумайте про те, як вас недооцінили в минулих взаєминах. Минула любов пopанила вас, змусивши закритися від нових відносин.

Читайте також: Втратила родину в Україні, але знайшла щастя за кордоном. Сповідь заробітчанки

У 2018 році чекайте нового зв’язку, що дозволить зрозуміти вашу власну цінність. Ви більше не відчуєте необхідності піддавати сумніву своє право любити, а відчуєте себе коханим, необхідним і вартим уваги. У цьому році ви відкриєте для себе турботу і любові.

Козеріг Сатурн повернувся у ваш знак, а значить, вам доведеться переглянути важливість любові. У цьому році ви зрозумієте, що любові нема чого доводити.

2018 може подарує вам партнера, який візьме вас з усіма перевагами і недоліками, і ви відповісте йому взаємністю. У цьому році ви виявите, що любов може розвиватися і рости, незважаючи на недоліки і труднощі.

Риби У цьому році ви перестаєте відчувати, ніби служите любові, і побачите, як любов служить вам. Останні два з половиною роки Сатурн ставив палиці в колеса вашої романтичної сфери. Можливо, що ви опинилися в залежних партнерських відносинах або відчували, що ваш зв’язок не був вашою долею.

У 2018 році Всесвіт дасть вам те, чого ви потребуєте. Замість того, щоб розглядати любов як те, що працює проти вас, віддайтеся на волю долі і подивіться, що буде.

Лев В цьому році любов змусить вас відмовитися від гордості. Іноді доведеться просити людей про допомогу і зрозуміти, що ваш партнер не всесильний. У цьому році ви станете мудрішими в любові.

У 2018 році ви отримаєте нові уроки в любові і відносинах. Ви досягнете успіху, приручивши свою прuстрасть і навчившись терпінню.

Джерело

You cannot copy content of this page