Знала я одну дівчину, яка так сильно хотіла заміж, а ще більше хотіла пишне весілля і фотографії, що сама все оплатила. Думаю, що хлопець і не очікував такого, але відступати вже було нікуди

Жили вони з хлопцем не тужили. Кілька років у мирі та злагоді. І ось захотілося їй раптом заміж, адже всі подруги виходять і фотографіями красивими хизуються.

Хлопець начебто не проти був стосунки офіційно оформити, ось тільки весілля робити не хотів, економний був. А їй без весілля ну ніяк. Тоді він зопалу і ляпнув: «тоді сама все оплачуй». Сказано зроблено. Думаю, що хлопець і не очікував такого, але відступати вже було нікуди.

Дівчина напружилася, а ще сильніше напружилися батьки дівчини, але весілля організували в кращих традиціях. Було все: гарна сукня, ресторан, виїзна реєстрація, фотосесія. Тільки ось сім’я нареченого була зовсім ні при чому. Навіть костюм нареченого дівчина купувала за свій рахунок.

От цікаво, як сторона нареченого при цьому себе відчувала? Адже весілля – це свято для двох, значить і внесок має бути рівний. А якщо один з пари свята не хоче, це нормально, що він і не вкладається? Може їм треба було прийти до якоїсь спільного згоди, а не ось так все категорично?

Можна було б написати, що пара потім розлучилася. Але ні, живуть. На річницю дівчина знову викладала в соціальні мережі красиві фото, про які так мріяла. Ось, що означає цілеспрямованість. Хоча красиву постановочну весільну фотосесію можна зробити і без факту весілля. Прокат сукні, макіяж, фотограф – готово! Але дівчата на те і дівчата – простих шляхів не вибирають.

Фото  Сергія Майстра