– Знаєте, у мене серйозна проблема, чоловік гуляє, але ж я його так люблю! – А сама: зайва вага, засмальцьоване волосся, брови на пів обличчя і обличчя не бачило косметики вже років 5

До мене на прийом прийшла жінка, зовсім ще молода, але геть себе запустила, їй всього 28 років: – Доброго дня, знаєте у мене серйозна проблема, чоловік гуляє, але ж я його так люблю!

І тут я розумію, що навпроти класичний приклад «Баби» –  зайва вага, засмальцьоване волосся, брови на пів обличчя і обличчя не бачило косметики вже років 5. Балахонистий одяг, який не приховує дефекти фігури, а навпаки виділяє, практичне і зручне взуття, таке купуєш і на 10 років вперед.

У розмові з’ясовується: Чоловік старший на рік, одружилися в 20 років, тут же пішли діти, декрет, прибирання, готування, прогулянка, та так назад і не може вибратися, бо звикла, бо ліньки, тому що і так все влаштовує, тільки дивно чому чоловік гуляє.

Після першого тижня роботи, вдалося її вмовити сходити в перукарню і зробити стрижку, вона була дуже проти: – Я краще синові курточку куплю, йому треба! А у сина у шафі ще три таких висять, а колір інший.

На другому тижні вона була відправлена ​​в салон краси, їй наклали професійний макіяж і навчили як правильно доглядати за обличчям. Черга дійшла і до гардероба, але з’явилася раптом звідки не візьмись самооцінка і зробила свою справу, жінка сама придбала собі гардероб, в якому з’явилися небачені сукні і брюки.

Все повернулося на круги своя, чоловік перестав тікати з дому, став пишатися дружиною, час проводять тільки разом, сім’я повернулася.

Вона ж повернулася через півроку, її було не впізнати, схудла на 20 кілограм, обзавелася каблуками, в блузці стильній і червоних брюках, красива жінка, нічого не скажеш, але ж постав ту яка приходила півроку тому, небо і земля, абсолютно дві різні людини!

Фото ілюстративне з вільних джерел