Золота хвилина доби – чарівний час для здійснення бажань, коли всі ваші думки і прохання будуть почуті. Не втратьте свій шанс

Якщо у вас є заповітна мрія, то саме час її нарешті здійснити, скориставшись найбільш чарівним часом доби – золотою хвилиною. Як це працює і коли загадувати бажання, щоб воно швидше виповнилося?

У кожного різні бажання, хтось хоче стати здоровим, хтось жадає матеріального блага, а хтось – душевного щастя. У певний час доби Всесвіт відкриває шляхи, які можуть вам допомогти в короткі терміни досягти бажаного, тому дізнайтеся, коли настає золота хвилина в добі і як правильно загадати бажання, щоб воно здійснилося.

Що таке золота хвилина доби?

Уявіть, що в певний час кожен день відкривається канал прямого зв’язку із Всесвітом, коли всі ваші думки і бажання будуть почуті. Ви можете нічого не загадувати, але те, про що ви в цей момент думаєте, обов’язково здійсниться, будь-яке сказане вголос слово відіб’ється у вашому житті. Ось чому так важливо знати, коли саме наступають ці “золоті хвилини”, щоб істотно поліпшити своє життя і ні в якому разі не нашкодити.

Як правильно загадувати бажання?

Не можна загадувати бажання, які можуть заподіяти оточуючим шкоду і несуть злі наміри. Його негативний вплив обов’язково відіб’ється і на вас.

Краще загадувати бажання, які стосуються особисто вас і вашого життя, намагайтеся не просити про інших людей.

Загадуючи бажання, ні в якому разі вживайте частку “не”, тому що Всесвіт не сприймає її і почує тільки другу частину слова і почують замість “хочу не хворіти”, абсолютно протилежне – “хочу хворіти”.

Під час загадування бажання ви повинні бути в гарному настрої, думати тільки про позитив і випромінювати позитивну енергетику.

Обов’язково вірте в те, що ваше бажання здійсниться, тому що Всесвіт не тільки чує вимовлені слова, а й зчитує ваші думки.

Якщо ви будете сумніватися, то нічого не вийде. Ваша віра разом за допомогою Всесвіту обов’язково допоможе виконати задумане.

Читайте також: Що потрібно зробити кожному у Вербну деділю повернувшись з церкви, щоб на весь рік було щастя і добробут

Як правильно розрахувати золоту хвилину?

Існує лише одна хвилина в добі, коли Всесвіт зможе почути і виконати будь-яке ваше прохання. Розрахувати золоту хвилину не так складно, Якщо ви загадуєте бажання з 1 по 24 число місяця, то число – це час, а номер місяця та сама золота хвилина. Наприклад, якщо ви хочете загадати своє бажання 20.04, то робити це потрібно о 20:04 – саме тоді і настане золота хвилина поточної доби.

У період з 25 по 31 число, правило розрахунку золотих хвилин трохи інше, номер місяця – це час, а число – та сама чарівна хвилина. Наприклад, якщо ви загадуєте бажання 28.08, то “правильний” час настане в 8:28. Використовуйте ці 60 секунд правильно, сформулюйте своє прохання заздалегідь і не намагайтеся за одну хвилину попросити про все. Набагато ефективніше буде згадувати кожен день по одному бажанню, тоді вони будуть виконуватися набагато швидше.