fbpx

“Золото, а не свекруха!” Наближався день народження і  Руслана вирішила їй зробити гарний подарунок, але щоб був і практичним.

Руслана та Віктор були вже в шлюбі майже 20 років. У них було троє чудових дітей, і жінка з впевненістю може сказати що любить свою свекруху, так вам не почулося. Для більшості ця фраза є дивною навіть нереальною, але Руслана пояснила у чому секрет її дружби зі своєю свекрухою.

Коли появилася перша дитина, то став для свекрухи найулюбленішим онуком, вона його дуже сильно любила та пишалася ним. А от їхнє друге бажання про появу другої дитини жінка не схвалила. Однак, коли появилася Соломійка, то свекруха “відтаяла”. Адже маленька дівчинка була дуже схожою на неї.

А коли Руслана втретє знаходилась при надії та свекруха дізналася, що буде ще одна дівчинка, то її радості не було меж.

Жінка в усьому допомагала Руслані, вона їй замінила матір, якої дуже рано не стало. Свекруха ніколи не лізла у їхні стосунки з Віктором, а навпаки старалася так зробити щоб вони ніколи не сварилися.

Коли Руслана прохала її про допомогу, та ніколи не відмовляла. Ну як кажуть: “Золото, а не свекруха!”
Наближався день народження і  Руслана вирішила їй зробити гарний подарунок, але щоб був і практичним.

Тож вони разом з Віктором купили жінці хлібопічку. Руслана та Віктор подарували подарунок, жінка дуже зраділа та виглядала щасливою. А пізніше покликала Руслану до окремої кімнати. Жінка не розуміла і не знала навіщо їй свекруха покликала. Але коли побачила що жінка для неї приготувала подарунок, і ще який, то аж не знала що й сказати.

Свекруха подарувала своїй невістці золоті сережки та шубу з натурального хутра. Побачивши ці дорогі речі Руслана втратила дар мови і їй дуже стало соромно за їхній з Віктором подарунок.

Жінка стала говорити до свекрухи що не може прийняти такі дорогі подарунки та й навіщо було так витрачатись їй?

Та жінка мудро відповіла Руслані: ” Це тобі моя дорога невісточко, за трьох чудових онуків, які ти мені подарувала та за те, як добре дбаєш про мого єдиного сина Віктора”.

Руслана ще раз подякувала свекрусі, а на наступний день народження свекрухи вона з Віктором вже теж підготувала достойний та відповідний подарунок для жінки, а саме поїздку до хорошого санаторію.

Ось такі милі та добрі бувають стосунки між невістками та свекрухами, а у Вас дорогі читачки як справи зі своїми свекрухами?

Пишіть нам, діліться своїми історіями на наш адрес електронної пошти:[email protected]

Ваша, Галина Червона. Передрук заборонений.

You cannot copy content of this page