fbpx

Зорепад Драконіди 8 жовтня: кращий час загадати бажання

Зорепади – одне з найпрекрасніших явищ природи. З самого дитинства кожен з нас хоче побачити падаючу зірку. 8 жовтня у вас це вийде, якщо дозволить осіннє небо.

Загадати бажання на падаючу зірку у вас вийде завдяки драконідам – залишкам комети, які в атмосфері Землі перетворюються в яскраві спалахи.

Особливості Драконід в жовтні
Як і будь-які інші метеоритні дощі, цей відбувається щороку приблизно в один і той же час. Подивитися на це вийде в середніх і північних широтах північної півкулі.

В ніч з 8 на 9 жовтня буде піковий показник падіння уламків комети на Землю. Він складе близько 10-15 метеорів на годину. Це не багато, якщо порівнювати з іншими, більш потужними потоками, однак і цього буде достатньо для терплячого спостерігача в ясну ніч. Встигніть загадати бажання.

Читайте також: П’ятниця 13: чого неможна робити, аби не накликати проблем

Знадобиться ясне небо, тому що, незважаючи на те, що ці уламки комети будуть дуже яскравими, хмари повністю позбавлять можливості їх побачити. Висока яскравість обумовлена ​​особливим складом і, звичайно ж, швидкістю руху, яка буде досить високою.

Інші метеоритні дощі 2017 року
Майже весь листопад будуть активні Леоніди з піком активності 14 числа, а закінчать рік Гемініди, які обвалять на Землю сотню метеорів на годину 13 і 14 грудня. Будь-яку таку подію можна вважати дивом, адже Всесвіт величезний, а уламки комет або астероїдів пролітають поруч з нами, з найменшою точкою простору.

Навчіться терпіти і чекати, якщо хочете побачити падаючу зірку. Драконіди мають особливий шарм, тому що за яскравістю майже не поступаються Гемінідам. Це значуща подія для любителів астрономії і для простих спостерігачів, а також вчених.

Джерело.

You cannot copy content of this page