fbpx

Зорепад Леоніди: ось що можна зробити в період зорепаду, щоб змінити життя на краще, а також здійснити свою заповітну мрію

Зіркопади — це не лише яскраве видовеще від самої природи, а й сильний енергетичний імпульс, який впливає на життя всіх людей. У листопаді 2021 року загадати бажання на падаючу зірку та залучити успіх допоможе потік Леонід.

Кожен зорепад має власну енергію, і листопадові Леоніди не будуть винятком. Ось що можна зробити в період зорепаду, щоб змінити життя на краще, а також здійснити свою заповітну мрію. Пік зорепаду пройде з 17 на 18 листопада, проте його вплив поширюватиметься на весь листопад, наділяючи нас силами для залучення успіху.

Падіння зірки швидкоплинне, і часом її швидкість настільки велика, що не дозволяє озвучити вголос заповітну мрію. Виконати бажання, однак, буде не так складно. Для цього можна заздалегідь написати свою мрію та озвучити її, дивлячись у зоряне небо.

Також фахівці в галузі біоенергетики рекомендують використовувати енергетику зорепаду для складання карти бажань. Зарядити її вдасться, якщо залишити карту на підвіконні на всю ніч, а вранці повісити на чільне місце і щодня розглядати свої мрії, заряджаючись енергією оптимізму та бажанням досягти поставленої мети.

You cannot copy content of this page