Зовсім нещодавно бабуся розповіла мені, що потрібно зробити, щоб гроші в гаманці ніколи не закінчувалися. І це дійсно працює, у мене все вийшло уже за тиждень

Одного разу я купила новий гаманець і прийшла в гості до своєї бабусі. Вона побачила мою обновку і сказала: «Хочеш внучко, щоб гроші в твоєму гаманці ніколи не закінчувалися? Деякі люди для цієї мети кладуть в свої портмоне щасливі монетки. А я знаю кілька молитов, які працюють набагато краще».

Звичайно ж, я погодилася з радістю. Адже в наш час гроші грають мало не найголовнішу роль, і від цього нікуди не дітися. За все потрібно платити, і в підсумку просто зводиш кінці з кінцями. Ціни підвищуються, а в гаманці грошей більше не стає. Джерело

Бабуся розповіла мені, що потрібно прошепотіти в новий гаманець, щоб в ньому не закінчувалися гроші: це працює краще щасливих монет.

Здавалося б, у Всевишнього просити грошового забезпечення великий гріх. Але моя бабуся сказала, що між гріховним і достатнім тут проходить досить вузька грань. Адже наші пращури не просто так заявляли, що новий гаманець можна наділити якимось благом, дарованим через молитву. Моя бабуся додала: «Нас Господь за це лаяти не буде»

Про які монетки говорила моя бабуся? Зазвичай для залучення грошей в гаманець кладуть зв’язку з трьох або п’яти монеток з просвердленими дірочками посередині. Цю зв’язку можна виготовити своїми руками, скріпивши монети червоною стрічкою або товстими червоними нитками, скрученими жгутиком. Якщо у вас немає таких монет, купіть їх в магазині фен-шуй.

Якого кольору повинен бути гаманець? Згідно з фен-шуй, для гаманців слід вибирати кольори багатства – а це всі відтінки Металу і Землі. Це чорний, коричневий, всі відтінки жовтого, а також сріблястий і золотий.

Отже, перше грошове моління на новий гаманець, яким поділилася зі мною бабуся, читається Господу Богу. Виглядає воно так: «Господи Ісусе Христе, Божий Сину. Змилуйся і на тлінне моє прохання не сердься. Благослови мене на грошовий достаток в новому гаманці. Як спочатку все купується, так і по цю пору хвацько продається. Хай буде Божа воля Твоя і підніметься мій дохід. Як достатком гаманець наповниться, так і моє прохання на благо виповниться. Хай буде Твоя воля. Амінь».

У новий гаманець можна прошепотіти і таку молитву: «Микола Чудотворець, Спаситель і Захисник. Прости мені всі грошові домисли і гріховні помисли. Пошли мені збережене чудо у вигляді грошового благополуччя. Нехай прибуде достаток в гаманець, і Всевишній захистить від нападок бісівських. Як незмінно купець продавав, так і мужик понинене купував. Хай буде твоя воля. Амінь».

А ще моя бабуся рекомендує в гаманець промовляти таку молитву: «Старице Блаженна, Московська Матрона. На свою молитву та не прогнівайся, страшними недугами та не покарай мене. Благослови мене на благо грошове, на догоду Всевишнього, а не знаку катастрофічного. Нехай новий гаманець наповниться грошима, не за заради багатства виповниться бажання. Попроси у Бога позбавлення від напасті, тлінність, хвороби і бідності. Хай буде твоя воля. Амінь».

Читайте також: 5 місць в будинку, де ніколи не можна зберігати гроші, щоб не притягувати злидні

За рекомендацією моєї бабусі, перед прочитанням молитви я в свій новий гаманець вклала грошову купюру. Ви повинні також вчинити, купюру можна взяти будь-яку.

Далі потрібно запалити 12 свічок, біля них потрібно розмістити ікони Чудотворця Миколая, Матрони Московської і Ісуса Христа. Кличте про допомогу неквапливо. Не забувайте про те, що користь почута не буде.

Якщо ваш гаманець не новий, і ви не хочете його змінювати, можете в нього прошепотіти молитву. Тут можна діяти так, як вам підказує інтуїція. До речі, купюру, вкладену в гаманець, потім можете сміливо витратити.