fbpx

Зовсім скоро з путінського корабля почнуть бігти пацюки. У війні буде переломний момент – експерт

За словами експерта, росія може воювати дуже довго. Але, якщо ми будемо дозволяти їй це робити. Все залежатиме не від часу, а енергії та ресурсів з українського боку. Якщо українська сторона зможе ефективно проводити контрнаступальні операції і руйнувати боєздатні російські підрозділи, частини та з’єднання, у росіян будуть просто закінчуватися запаси боєздатної техніки, вони втрачатимуть сили і відходитимуть.

Михайло Самусь підкреслює, що переломний момент війни вже минув – це 9 травня. У росіян була мотивація встигнути зробити хоч щось до цієї дати. Зараз ця мотивація тримається на генералах, від яких путін вимагатиме все більше і більше. Але умови війни для російської армії дедалі погіршуватимуться, бо Україна буде поступово переоснащуватися на західну зброю.

“Тому, так, війна може тривати максимально довго. Але якщо війна буде такої інтенсивності, як зараз, думаю, вона може закінчитися набагато раніше. Цей прихований набір військових в РФ (саме набір, а не мобілізація) фактично означатиме, що за місяць у них вже будуть абсолютно небоєздатні підрозділи зі старою технікою, яка буде швидко розбиватися сучасною західною зброєю”, – каже експерт.

За його прогнозами, росіяни продовжуватимуть намагатися йти тим же курсом. Проте велика “Курська битва” у них вже не виходить. Тому вони намагаються хоча б Сєверодонецький та Лисичанський райони взяти під контроль, щоб заявити про взяття всієї Луганської області.

“Але завзяття буде все менше, офіцери намагатимуться вести своїх солдат у бій, морально-психологічний стан буде погіршуватися, а всередині еліти наростатимуть конфлікти, бо всі зрозуміли, що ці обіцянки про 48 годин, потім 9 травня – це все пшик. А після підписання ленд-лізу, війна буде довгою, виснажливою і швидше за все закінчиться повним крахом РФ. Тому я прогнозую, що криси почнуть бігти вже прямо зараз. Трохи інерції після свят ще буде, але потім почнеться дуже помітний процес, коли пацюки почнуть гризтися, а дехто дуже швидко тікати”, – говорить Михайло Самусь.

You cannot copy content of this page