fbpx

Зої було два рочки, коли не стало її мами, а з рідні більше нікого в неї не було. Ось і вирішили на сходці в селі віддати дівчинку в дитячий будинок. Але одна багатодітна сім’я, сказала, що забере цю дівчинку до себе. Всі в селі відмовляли Іванових робити це, адже у них у самих 5 дітей. На, що батько сімейства сказав: «Де 5, там буде і 6» і забрали дівчинку до себе»

У сім’ю Іванових Зою взяли з любов’ю, дівчинка не відчувала, що вона їм чужа, чи не рідна. Але, як завжди знаходяться люди, які в своєму оці і колоди не бачать, а в чужому, смітинку помітять.

Дівчинка підростала і їй почали «добрі люди» говорити, що вона родині Іванових, не рідна, а прийомна.

Дівчинка прийшла додому і попросила прийомну маму все розповісти. Мама Аля посадила дівчинку поруч і все їй розповіла. Зоя не стала менше любити від цього свою маму Алю, а навпаки, вона сказала, що їй все одно, що вона прийомна, і що вона дуже любить всю сім’ю.

Йшов час, старші діти Іванових виросли і поїхали з рідного гнізда, залишилася наймолодша, Зоя.

Одного разу по весні, Аля пішла на річку прати білизну і крижина, на якій вона стояла, відкололася і попливла. Аля сильно злякалася, почала кричати і боялася, що вона зараз потоне.

Це все було на очах Зої. Дівчинка не розгубилася, почала стрибати з крижини на крижину, так вона опинилася біля мами. Зоя простягла руку мамі і крикнула:

«Тримайся за руку міцно і стрибай, не бійся».

Так вони вдвох, тримаючись за руки, стрибали з крижини на крижину, поки не опинилися біля берега річки. Аля впала на коліна перед дівчинкою, почала плакати і говорити слова подяки.

Зоя підняла маму з колін, обняла її і сказала:

«Мамо, ти мені подарувала життя, я не могла дозволити, щоб з тобою щось сталося, я тебе дуже люблю».

Тепер в селі всі замовкли з приводу того, що Зоя не рідна дочка сім’ї Іванових. А й справді, колись ця сім’я врятувала дівчинку, а ця героїня врятувала всю їхню родину.

Бережіть одне одного, адже наше життя дуже коротке і може обірватися в будь-який момент, тому, чим більше ви робите добра людям, тим більше добра ви будете отримувати натомість.

You cannot copy content of this page