fbpx
Життя

– Зою, а ти не хочеш з дітьми погуляти? Що вони у тебе весь день вдома сидять! – сказала раптом свекруха і навіть згодилася сама обід приготувати. Повернувшись додому, на мій подив за столом сидів мій чоловік і їв пельмені

Сьогодні вранці я, як зазвичай, прокинулася, приготувала чоловікові сніданок. Проводила його на роботу, потім зайнялася прибиранням і дітьми. У той момент, коли я розбирала білизну, до мене підійшла свекруха і стала дивитися, що я роблю.

– Зою, а ти не хочеш з дітьми погуляти? Що вони у тебе весь день вдома сидять! – сказала раптом свекруха.

– Мені ще білизну треба випрати, обід приготувати, – відповіла я, зітхнувши.

– Іди, обід я сама зварю, а білизну пізніше допереш, – запропонувала свекруха. Я з вдячністю подивилася на неї і подумала, що не така вже вона й вредна. Швидко зібралася, одягла хлопчиків і пішла з ними в парк, неподалік від будинку.

Ми і з гірки покаталися, тобто хлопчики, на гойдалках погойдалися, морозиво поїли, в піску покопали, просто побігали і покричали в задоволення. Потім розмовляючи і розглядаючи кожен кущ і камінчик, повільно пішли до дому. Біля будинку ми ще трішки погуляли і нарешті зайшли в будинок.

Виявилося, що ми прогуляли майже три години, час уже йшов до вечора. Тому я пішла викупати і нагодувати дітлахів, потім відправила їх в кімнату трохи пограти, а сама пішла на кухню, подивитися, що робить свекруха. На мій подив за столом сидів мій чоловік і їв пельмені. Навколо нього клопотала свекруха.

– О! З’явилася! – вигукнула свекруха. Чоловік сердито насупив брови.

– Де ти була? – запитав він сердитим голосом.

– Я з синами гуляла, – відповіла я, перевівши здивований погляд на свекруху. Та хитро примружилася і єхидно посміхнулася. – А чому ти по дому нічого не зробила, їсти нічого не приготувала? – запитав чоловік, – мама сказала, що все кинула і пішла, а їй самій довелося готувати обід і білизну прати.

– Але Ви ж самі мені запропонували? – обернулася я до свекрухи.

– Я ж не думала, що ти на цілий день підеш, – сказала свекруха, стиснувши губи.

Я ледь стримуючи сльози повернулася до чоловіка, але він вже поїв і встав з-за столу.

– Щоб більше таке не повторювалося, – сказав мені він, – ти мене зрозуміла?

– Так, – прошепотіла я, опустивши голову. Коли він вийшов, я подивилася на свекруху.

– Що? – підвела вона намальовані брови.

– Ви ж самі запропонували, а білизну сказали пізніше випрати, – обурилася я.

– Запропонував, але і ти сама повинна думати, – знизала свекруха плечима, – спочатку справи, а потім вже гулянки. Уроком тобі буде!

І свекруха вийшла з кухні. Я щоб заспокоїтися почала мити посуд. Урок я винесла тільки один, нікому не вір, навколо дуже багато підлих людей. Сумно!

You cannot copy content of this page