fbpx
Життя

Зробили доньки старенькій мамі сюрприз – купили новий диван, а старий на смітник викинули. Бабуся свідомість втратила, плаче, каже, що там усі її гроші були. Але фінал був ще цікавіший

Одного разу, діти однієї чудової бабульки вирішили влаштувати сюрприз їй, бачили, що її диван майже «розвалювався», а вона спить на ньому і навіть не думає викидати, незважаючи на вмовляння дітей і близьких. Вирішили подарувати новий диван. Куди подіти старий? Звичайно, викинути.

Настав день народження. Поки старенька ходила за покупками, молодь вирішила пограти в «тимурівців». Сходили в меблевий салон, придбали новий диван, який доставили за адресою, а від старого позбулися. «Ось мама зрадіє» – думали діти.

Помітивши відсутність улюбленого дивана, бабулька втратила свідомість. На місці старого стояв новенький, м’який диван. – А де мій старий диван? – запитала вона.

– Мам, так ми тобі новий купили, – виправдовуючись мовила одна з дочок. Випивши піднесеної води, витираючи сльозу, старенька сказала: – Там були всі мої гроші ….

І тут молодь прийшла до тями і всі без винятку кинулися до сміттєвозу, який уже відвозив старі меблі. Ніколи ще водій не бачив стільки «божевільних», що біжать за машиною, тому довелося зупинитися. Після зупинки,вони налізли в кузов машини, і, розкидаючи сміття, почали визволяти старий диван. Звільнивши від мотлоху, стали його безжально шматувати, в пошуках «скарбів», але так нічого і не знайшли, а після повернулися додому, на всякий випадок, залишивши «дозорним» внука.

Заходять в квартиру, і з порога сумно: – Мам, ми нічого не знайшли ….

– А там нічого і не було, – весело відповіла бабуся, сидячи на новенькому диванчику, – давайте чай пити з тортиком.

You cannot copy content of this page