Зростаючий Місяць: що потрібно робити з 6 листопада аби удача і гроші були на кожному кроці

Кожен день, поки Місяць росте, важливий для побудови благополучного майбутнього. Експерти рекомендують не гаяти часу задарма і залучати удачу щодня, а також взяти на замітку план дій, щоб змінити життя на краще і залучити до нього позитивні зміни.

Втілювати в життя плани

Зростання Місяця підвищує енергетику, дарує впевненість та удачу. У цей період найпростіше розпочати щось, що було заплановано раніше, та успішно впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до бажаної мети. Астрологи рекомендують не боятися змін і сміливо діяти, зберігаючи при цьому оптимістичний настрій і чесність.

Зайнятися оздоровленням

Під час зростання нічного світила сприятливо розпочинати курс оздоровчих вправ, відвідувати басейни та тренажерні зали, займатися своєю зовнішністю та вирушати у санаторії. Будь-які дії, спрямовані на зміцнення здоров’я та набуття краси, будуть посилені енергією нічного світила і принесуть максимальний результат.

Налагодити стосунки

У листопаді, коли Місяць почне своє зростання, можна сміливо йти на примирення з близькими, закопати сокиру війни у ​​ділових колах та знайти компроміс із друзями. Цей час ідеально для каяття та прощення образ, які заважають щасливому життю, приваблюють невдачі та щодня псують настрій.

Виконати бажання

У листопаді буде чудова можливість скласти карту бажань, щоб до настання 2022 року виконати заповітні мрії. Робити її можна в будь-який день зростання Місяця, але при цьому враховувати його настрій. Зі щоденним місячним календарем буде простіше вибрати оптимальну дату для творчості.