fbpx
Поради

Зростаючий Місяць: що потрібно робити з 8 вересня, щоб привернути удачу

Зростання Місяця – вельми важливий період. В цей час енергетика Місяця зростає, і вона дає нам більше сил і мотивації. Астрологи розповіли про те, якими справами можна залучити удачу в період з 8 по 20 вересня.

Активний Місяць – час здобуття внутрішньої сили. Саме тому астрологи радять починаючи з 8 числа користуватися аффірмациями на гроші, успіх, любов. Налаштуйте себе на потрібний лад, адже на спадний Місяць зробити це буде набагато важче.

Займатися важливими справами

Під час збільшення місячного диска необхідно займатися тим, що ви не можете відкласти на потім. Лінь на початку фази зростання Місяця стане дуже сильною, оскільки ми все ще позбавлені сил, а Місяць вимагає від нас дій і активності. Намагайтеся якомога менше прохолоджуватися і якомога більше працювати. Відкладіть соціальні мережі, телефон. Зосередьтеся на тому, що найбільш важливо. Краще робити все повільно, але не відволікаючись на безглузді справи.

Виявляти фізичну активність

Якщо на зростаючому Місяці мало рухатися, надлишки енергії, послані Місяцем, будуть знаходити інший вихід – наприклад, через агресію. Будьте максимально активними і стабілізуйте режим сну і, лягаючи і прокидаючись в один і той же час.

Допомагайте оточуючим

Астрологи і експерти в галузі біоенергетики вважають, що зростаючий Місяць – це та фаза, на якій всі хороші вчинки йдуть в кармічний залік. Це допомагає очищати карму і залучати удачу. Якщо в недавньому минулому ви діяли не найкращим чином, то з 8 числа у вас буде можливість загладити провину перед Всесвітом.

Зробіть ставку на самих себе

Не сподівайтеся, що хтось буде допомагати вам просто так. У цей період люди стають егоїстичними і дуже ретельно вибирають тих, кому можна надати підтримку, а кому не варто. У такі періоди краще сподіватися на свої власні сили. Не чекайте допомоги ззовні, адже вона, швидше за все, не прийде. Інтуїція теж буде не найсильнішою, тому в більшості випадків доведеться сподіватися на особистий досвід.

Йти на примирення

Якщо цього не зробити, період зростаючого Місяця перетвориться в період зростаючої загрози з боку ворогів і недоброзичливців. Спробуйте взяти хоча б тимчасове перемир’я, щоб зібратися з думками і відволіктися від негативних емоцій.

Шукати другу половинку

Це прекрасний час для знайомств в реальному житті, в мережах і на просторах інтернету в цілому. Проявляйте активність в цьому напрямку, тому що люди стануть більш відкритими для знайомств. На активний Місяць мало хто любить усамітнення більше, ніж спілкування і веселощі.

You cannot copy content of this page