Зростаючий Місяць триватиме до 18 квітня, не втратьте нагоди змінити життя. Ось як

Кожна фаза нічного світила певним чином відбивається на енергетиці людей, відкриває для нас нові можливості і таїть певні небезпеки. Давайте детально розглянемо енергетику днів під час зростаючого Місяця по 18 квітня 2019 року.

На початку квітня енергетика Місяця посилиться в кілька разів, тому ми, так само, як і небесне світило, повинні взяти приклад з Місяця і бути активними. У період з 6 по 18 квітня не бійтеся проявляти ініціативу, починати нові справи і наважуватися на найбільш амбітні плани. Удача буде на вашому боці. Джерело.

Рішення на користь активності підтримує той факт, що Місяць почав своє зростання 6 квітня в знаку Овна – дуже рішучого, амбітного і активного знака Зодіаку. Однак, такий вплив Місяця в Близнюках на кожному знаку Зодіаку відіб’ється по-своєму, хтось пуститься в усі тяжкі і спустить в шопінг всю зарплату, а вкогось проявиться скупість і захочеться економити кожну копійку.

Астрологи радять в період зростаючого Місяця вкладати гроші в практичні речі: оновлення і благоустрій житла, здоров’я, процедури краси, особистісний ріст, навчання. Саме це послужить основою і фундаментом вашого розвитку і удачі на найближчі кілька місяців. А великі покупки і вкладення поки слід відкласти до більш сприятливого періоду.

9 і 10 квітня – час нестандартних ідей і бажань, поспішайте їх втілювати в життя. Ці дні вдалі для просування по кар’єрних сходах, зміни режиму роботи і способу життя. Якщо ви давно мріяли обговорити з начальством насущні проблеми або змінити роботу – час настав. Енергетика днів подарує додаткові сили і стимул.

11 і 12 квітня – вдалий час для демонстрації і прояву почуттів, це дні романтики і відмінних змін в особистому житті. У ці дні можуть з’явитися нові знайомства, а довгострокові стосунки порадують теплими відносинами з партнером, турботою і чуттєвістю. Проблеми можуть виникнути тільки у стосунках з родичами, щоб цього не сталося, будьте терпиміше до старшого покоління.

13, 14 і 15 квітня ніжність і чуттєвість може змінитися бурхливими проявами почуттів і деякими хвилювання в любовних стосунках. У ці дні зміни енергетики будьте уважні до почуттів близьких, а самі обережніше у вчинках і словах. Найбільш «небезпечний» енергетичний день – 13 квітня, коли емоції багатьох будуть буквально «кипіти». Цей день постарайтеся менше спілкуватися і зберігати спокій в будь-якій ситуації.

Читайте також: Їй сказали, що дитини не стало при пoлoгax. А через 27 років пролунав цей пpигoлoмшливий дзвінок

З 16 по 18 квітня – дні спаду енергетичної активності, дні «затишшя». Емоції перестануть «кипіти», енергетика заспокоїться, нерви заспокояться. Голова знову буде чистою і ясною, що дозволить приймати правильні рішення. Ці дні сприятливі для занять, зміцнення здоров’я як психологічного, так і фізичного.

Загальна картина «бурхливої діяльності» в період зростаючого Місяця багатьом може здатися психологічно складною. А нестійкий емоційний фон, скачки настрою, можуть вичавити вашу енергетику, немов лимон. Щоб зберігати спокій і гарний настрій, користуйтеся медитацією і іншими духовними практиками збереження енергії, уникайте стресових ситуацій і спілкування з негативними людьми.