fbpx

Зростаючий Місяць у серпні: що потрібно зробити з 9 по 21 серпня

Фаза зростаючого Місяця – час, коли можна запросто залучити в життя потрібні зміни. Така можливість з’явиться у кожного з 9 по 21 серпня.

Місяць має особливу силу, і його фази впливають на кожного з нас. Його енергетика допоможе знайти щастя в серпні цього року.

Загальні поради на період з 9 по 21 серпня

Не сумніватися в своїх силах. Місяць дає імпульс до дії, а значить, час не можна втрачати даремно. Сміливі ідеї втіляться в життя, якщо бути наполегливими, але при цьому обачними. Так вдасться уникнути прикрих промахів і отримати бажане.

Налаштуватися на оптимізм. Гарний настрій – супутник успіху, і в період, коли Місяць росте, кожен зможе почати нове життя, наповнене радісними моментами.

Оточити себе вірними людьми. Зростання Місяця – відмінна можливість набратися сміливості і викреслити зі свого життя токсичних особистостей, що заважають розвитку і залучають біди. У період з 9 по 21 серпня буде простіше сказати «ні» маніпуляторам, заздрісникам і недоброзичливцям, розірвавши зв’язку і припинивши з ними будь-яке спілкування.

Що потрібно робити з 9 серпня

10 і 11 серпня. Місяць в Діві – відмінний час для спілкування, в тому числі ділового. Ці два дні призначені для укладення домовленостей, командної роботи і підвищення авторитету. Вони вдалі для тих, хто грає чесно і приймає самостійні рішення.

12 і 13 серпня. Ці дні Місяць проведе в Знаку Терезів. 12 числа буде пік зорепаду Персеїд, а значить, настав час згадати заповітне бажання на падаючу зірку. 13 серпня астрологи рекомендують бути обережними, щоб п’ятничний день не став часом проблем і негараздів.

14 і 15 серпня. Місяць у Скорпіоні, і ці дні вважаються одними з найбільш позитивних. Суботу можна сміливо присвятити отриманню нових знань, а недільний день – романтичним пригодам, пошуку любові або зміцненню існуючих стосунків.

16 і 17 серпня. Місяць буде в Стрільці, і 17 серпня – в перигеї. Ці дні наповнені позитивною енергетикою, яку можна використовувати на свій розсуд. Головною умовою залишається активність і творення.

18 і 19 серпня. Місяць в Знаку Козерога. 19 серпня буде досить небезпечним днем, і необачні вчинки стануть причиною неприємностей. Астрологи рекомендують обидва дня звертати увагу на передчуття і не ігнорувати інтуїції, щоб обійти стороною небезпеки.

20 і 21 серпня. Місяць у Водолії. У ці дні удача чекає тих, хто не забуває про свої обіцянки, виконує роботу в строк і не відкладає важливі справи в довгий ящик. Обережність і увага до деталей допоможуть набути впевненості і без зусиль впоратися з тимчасовими труднощами.

You cannot copy content of this page