fbpx
Поради

Зростаючий Місяць у січні 2022 року: що можна робити і що не можна

У січні 2022 року вплив спадного Місяця буде на користь тим, хто вміє використовувати фази нічного світила собі на благо.

Фаза спадного Місяця триватиме з 3 по 17 січня, і цей період буде важливим.

3 січня: Місяць у Козерозі

Цей день вдалий для того, щоб розпочати цикл оздоровчих вправ для позитивного спілкування та активної роботи над запланованими проектами. Енергетика Місяця, що росте, дає додатковий стимул до розвитку, тому й навчання проходитиме без проблем.

Недоречним у цей день буде вирішення фінансових питань, особливо якщо йдеться про покупки, вкладення або кредити — ймовірність затримок в отриманні доходів є великою, тому фінансами необхідно розпоряджатися розумом.

4, 5 січня: Місяць у Водолії

Енергетика Місяця у Водолії сприяє веденню торгових операцій, налагодженню ділових контактів та виконанню енергійних справ. У ці дні астрологи рекомендують зайнятися самоосвітою, щоб закрити наявні прогалини у знаннях та відчути себе впевненіше.

Небезпека загрожує тим, хто піддається імпульсним бажанням, судить поверхово та поспішає з прийняттям відповідальних рішень. Ризиковані справи та завдання варто відкласти, щоб унеможливити різного роду неприємності.

6, 7 січня: Місяць у Рибах

Зростання Місяця триває, і ці два дні він проведе у сузір’ї Риб. Вплив цього союзу сприятливий для активного відпочинку, романтичних відносин та уваги до інтуїції. Передчуття допоможуть знайти правильні рішення та обійти стороною перешкоди на шляху.

Астрологи рекомендують відмовитися від складних справ і не розпочинати серйозних проектів через те, що вплив сузір’я відводить від конкретики. У такий період складно зосередитися та довго утримувати увагу на завданнях.

8, 9 та 10 січня: Місяць у Овні

Енергетика Овна у союзі зі зростаючим Місяцем дає приплив сил, і цю енергію важливо спрямовувати у мирне русло. Протягом трьох днів можна займатися будь-якою роботою за умови відповідального ставлення до роботи.

Виключити варто в цей час агресію та натиск, вони здатні погіршити взаємини з колегами та членами сім’ї. Астрологи рекомендують не ризикувати, щоб не залишитися без успіху і не втратити значну частину накопичень.

11, 12 січня: Місяць у Тельці

Місяць у Тельці – чудовий час для будь-яких запланованих справ. У ці дні можна займатися облаштуванням житла, проводити заплановані угоди та вирушати у романтичну подорож.

Енергетика сузір’я Тельця позначається на настрої і багатьом захочеться відпочити. У зв’язку з цим астрологи рекомендують не перенапружуватися та відкладати ті справи, що викликають роздратування.

13, 14 та 15 січня: Місяць у Близнюках

Під впливом сузір’я Близнюків можна займатися енергійними справами, які вимагатимуть витрат енергії, але не забиратимуть багато часу. Ці дні підходять для фінансових операцій за умови, що це будуть довготривалі проекти, а короткострокові вкладення або купівля лотерейних квитків.

У ці дні не варто займатися кропіткою роботою: вплив сузір’я Близнюків позначається на активності, тому бажання переключитися з однієї справи на іншу зростає. Виключити варто й конфлікти, які не приведуть ні до чого доброго.

16, 17 січня: Місяць у Раку

Останній день свого зростання Місяць проведе у Знаку Раку. У цей час найкраще займатися знайомою роботою, розбирати помилки та виправляти їх. Енергетика цих днів підходить і ведення судових процесів.

Небезпека цих днів полягає у поспішних рішеннях, які можуть завести в глухий кут. Астрологи рекомендують тренувати силу волі, щоб не піддаватися спокусам і слідкувати за кожним кроком.

You cannot copy content of this page