Зростаючий Місяць у жовтні: що потрібно робити з 7 по 19 жовтня, щоб примножити щастя і удачу

7 жовтня розпочинається період зростання місячного диска. Дана фаза дуже благотворно впливає на нашу фізичну і розумову активність, але цим вплив нічного світила не обмежується.

Для того, щоб в динамічний час зростання Місяця залишатися успішними і щасливими, вам необхідно навчитися керувати своєю енергією.

7 жовтня: день зовнішнього перетворення

Це перший день зростання. Він наповнений гармонією, тому що Місяць в цей день буде знаходитися в одному з найсприятливіших Знаків. 7 числа потрібно зайнятися перетворенням свого зовнішнього вигляду. Це може бути покупка одягу, манікюр, стрижка волосся.

8 і 9 жовтня: дні примирення

У ці два дні, поки активний Місяць знаходиться в Скорпіоні, астрологи рекомендують не йти на контакт з людьми, з якими у вас недавно були конфронтації і сварки. Не бійтеся визнавати свою провину і просити вибачення. За це Місяць дасть вам багато удачі в майбутньому.

Будьте великодушними і прагніть до того, щоб дарувати прощення тим, хто завинив перед вами. За це оточуючі почнуть вас поважати, а Місяць благословить вас на нові справи.

10, 11 жовтня: дні духовної просвіти

Поки нічне світило знаходиться в Знаку Стрільця, потрібно розвиватися в духовному напрямку. Це дуже важливий час, коли необхідно медитувати, читати молитви. Також дуже важливо міняти обстановку, більше гуляти.

У ці два дні астрологи радять займатися самоаналізом, плануванням справ на найближчі тижні і місяці. Місяць у Стрільці допоможе зв’язати між собою минуле, сьогодення і майбутнє.

12, 13 жовтня: дні допомоги оточуючим

Місяць у Козерозі не терпить егоїзму, жадібності і ревнощів. Потрібно робити добрі вчинки, але тільки ті, які йдуть від самого серця. За вашу доброту ви отримаєте багато удачі і нових можливостей в період убування Місяця в тому ж Знаку.

14, 15 жовтня: дні навчання

Поки нічне світило знаходиться у Водолії, варто присвятити свій час вивченню чогось нового. Це не обов’язково має бути читання книг. Наприклад, можна подивитися документальний науково-популярний фільм, а потім обговорити отриману інформацію з кимось із друзів. У ці два дні корисно спілкуватися з мудрими людьми.

16, 17, 18 жовтня: дні боротьби з негативними емоціями

У ці три дні необхідно розважатися, займатися улюбленою справою. Необхідно робити те, що допомагає вам розслаблятися і ставати краще. Це може бути все, що завгодно. Головне, щоб це заняття приносило вам задоволення, допомагало створювати внутрішню гармонію.

19 жовтня: день турботи про здоров’я

Зростання Місяця в Близнюках – непростий час, але зате він відмінно підходить для турботи про своє самопочуття. На цей день можна планувати походи до фахівців на огляд і консультації, різні процедури. Це може бути перший день відмови від шкідливих звичок.