fbpx

Зростаючий Місяць з 11 липня: що потрібно робити в наступні два тижні

Зростаюча Місяць – це період підвищеної активності. Місяць активно збирає енергію і так само активно прагне її нам віддавати. Її вплив дуже потужний і відчутний, тому важливо пам’ятати про те, які справи найбільш ефективні в цей період.

Фаза зростання в цьому місяці почнеться 11 липня, а закінчиться 23 числа. Це будуть яскраві і динамічні два тижні. Намагайтеся підвищувати енергетику і бути в тонусі – не лінуватися, а діяти. Чим більше ви встигнете зробити, тим вище буде ймовірність стати щасливішим.

Універсальні поради на період з 11 по 23 липня

Бійтеся надмірностей. Робота – роботою, але важливо думати і про відпочинок. Відпочинок повинен бути активним і допомагати в зміні обстановки. Наприклад, якщо ви в постійних роз’їздах, вам потрібно періодично влаштовувати домашні посиденьки, релаксувати в рідних стінах. Якщо ж ви постійно сидите на роботі, то в будь-який вільний час краще намагатися виходити на свіже повітря, займатися фізичними вправами.

Присвячуйте більше часу тим справам, які не пов’язані з фінансами і не вимагають колективної роботи. Справа в тому, що в найперший день зростання Місяця Меркурій перейде в Знак Рака, а потім втратить частину своїх сил. Це негативно позначиться на фінансових справах. Саме тому в період зростаючого Місяця астрологи радять сфокусувати більшу частину своєї уваги на любовній сфері.

Не варто чекати біля моря погоди. У цей період потрібно діяти, інакше успіх почне вислизати від вас. Якщо необхідно зробити щось по дому або в бізнесі, обов’язково починайте відразу. Лінь і прокрастинація стануть головними ворогами людей, які мріють стати успішніше.

Що потрібно робити з 11 липня

11 і 12 липня варто зайнятися перетворенням своєї зовнішності. Особливо корисним це буде в неділю 11 числа. Якраз перед початком нового робочого тижня можна оновити гардероб, зробити нову зачіску. Поки Місяць у Леві, можна впритул зайнятися собою. Це буде час помірного егоїзму і думок про майбутнє.

13, 14 і 15 липня астрологи рекомендують робити максимальний упор на тих справах, які ви не любите і якими ви віддаєте перевагу з якихось причин не займатися. Місяць в Діві дасть вам можливість навчитися чомусь новому. У ці три дні корисно читати книги, займатися самоосвітою. Корисно також приділити увагу прибиранню будинку.

16 і 17 липня Місяць буде знаходитися в Терезах. Під час фази зростання вплив стихії Повітря буде найкращою підмогою для активності в любові. У ці дні можна призначати побачення, знайомитися з новими людьми. Намагайтеся якомога більше спілкуватися і ділитися емоціями.

18 і 19 липня під впливом Скорпіона Місяць стане більш непередбачуваним, ніж зазвичай. У ці два дні бажано займатися тільки тим, що ви спланували заздалегідь. Не міняйте плани в останню секунду. Дотримуйтесь стандартного розпорядку і не ризикуйте даремно. У цей період також корисно буде звертатися за допомогою до інтуїції.

20 і 21 липня можна сміливо відправлятися в далеку дорогу, в поїздки на автомобілі, велосипеді. Можна відвідувати нові місця, їздити у відрядження. Великі успіхи чекатимуть тих, хто не звик ставити себе в якісь рамки. Місяць у Стрільці допоможе знайти нові сили.

22 і 23 липня – останні дні зростання Місяця, яким судилося пройти під впливом Козерога і стихії Землі. У ці два дні астрологи рекомендують займатися всім тим, що не вийде відкладати на потім. Також корисно буде завершити все почате раніше. Попереду Повний Місяць, під час якого у більшості людей вже не буде стільки сил і енергії.

You cannot copy content of this page