fbpx

«Зустрічайся з ким хочеш, – говорили батьки Денису, але одружуйся тільки з невинною, скромною і порядною дівчиною. Навіщо тобі зіпсований товар? Ми тобі навіть речі з соконду не купуємо, а тут дружина, мати твоїх дітей!»

Денис з батьками був повністю згоден, і, хоча йому подобалися красиві, жваві, гострі на язик дівчата, своєю нареченою він бачив милу, мовчазну, слухняну дівчину, гарну господиню і прекрасну матір. Дітей він теж дуже хотів, та й батьки на цю тему теж бесіди проводили. «Ти, синку, не затягуй з цією справою. А то знаємо ми нинішню моду – для себе, мовляв, хочу пожити, кар’єру зробити, світ подивитися. Ось так поживете кілька років, потім її і не змусиш про дітей думати – кому потрібні зайві клопоти з малюками?»

Дівчата Дениса любили – високий, спортивний красень, в свої 25 років вже завідував філією не найдрібнішої фірми. Вони охоче відповідали на його залицяння, брали його подарунки і знаки уваги – їм здавалося, що, раз Денис балує їх і щедро обдаровує, значить, має серйозні наміри. Однак, дівчата помилялися. Денис не був жадібним, йому подобалося радувати легковажних красунь, тим більше, це було так просто – купити великий букет або відвести в дорогий ресторан, і красуня вже висне на шиї і верещить від захвату, готова стрибнути на шию.

Все це ще більше зміцнювало його впевненість в тому, що батьки мають рацію, кажучи про те, що всі ці красуні для сімейного життя не підходять. І він шукав свою скромницю. З Дашею він познайомився на дні народження приятеля – Денис одразу помітив сором’язливу дівчину, яка майже ні з ким не спілкувалася, не веселилася разом з усіма, не танцювала, і зовсім не пила вина. Вона періодично зникала на кухні, щоб повернутися з новою стравою або віднести брудний посуд.

«Так сеструха моя, – пояснив приятель, – попросив допомогти приготувати все – зі своєю-то поцапались кілька днів тому, так вона відмовилася приходити, готувати, сказала, що не наймалася на мене ішачити. А Дашка, ось, погодилася. Та й готує вона, до речі, набагато краще моєї» Даша була щаслива, що такий хлопець, як Денис, звернув на неї увагу – до цього вона ні з ким не зустрічалася, в той час як всі її подружки вже встигли змінити кількох бойфрендів і лякали її перспективою залишитися в старих дівах, в її-то 20 років.

Не минуло й півроку, як Даша і Денис одружилися, на радість родичів з обох сторін. Батьки Дениса вибір сина схвалили – невістка відповідала всім їхнім вимогам. Рівно через дев’ять місяців після весілля народився син, а ще через рік – дочка. Даша кинула інститут, розуміючи, що їй не під силу вчитися, маючи на руках дітей-погодків, та й Денис відмовляв продовжувати навчання: «Твоя справа – забезпечувати тил і дітей виховувати, а вже гроші я якось зароблю».

Подружки-ровесниці заздрили Даші – ніхто не думав, що «сіра мишка» зможе так вдало вийти заміж, а поважні матрони нашіптували своїм дочкам – «берегла себе, ось гідна людина і оцінив! А ще кажуть, що честь не в пошані – як же! Це завжди мужиками цінується!»

Тільки заздрість дуже скоро перетворилася вна зловтіху – дочка ще не ходила в садок, коли Денис пішов з сім’ї. Швидко і несподівано. «Пробач мене, якщо зможеш, – каявся він Даші, – Ти прекрасна дружина, але я полюбив іншу. Не хочу тобі брехати, це було б підло по відношенню до тебе, тому кажу відкрито – я йду до неї».

Новою пасією Дениса виявилася його колега – ефектна яскрава жінка – точна копія типажу дівчат, з якими він зустрічався в юності. Вона була розлучена і одна виховувала сина – за всіма канонами Денису абсолютно не підходила на роль дружини, та й батьки, обожнювали Дашу, були категорично проти.

Але серцю не накажеш – Денис дійсно закохався в жінку такого типажу, який його завжди приваблював, і дуже скоро одружився з нею. Всі родичі і знайомі пророкували швидке розлучення і повернення Дениса до Даші, але помилилися – другий його шлюб виявився міцнішим і щасливіше першого.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook