fbpx

Звільнена за хорошу роботу: “Ти точно десь якось мухлюєшь, але ми ніяк не зрозуміємо як і де. Тому пиши заяву”

За що зазвичай звільняють? За прогули і запізнення, аморальну поведінку і невиконання посадових обов’язків, недбалість, суперечки з начальством і зневажливе ставлення до нього. Але, виявляється, ще звільняють за хорошу роботу. Не писала б я про це, якби ця історія не трапилася в моєму житті. Мда, різні несправедливі ситуації я бачила на роботі, але таких ще не бувало. Спробую коротко розповісти.

Історія трапилася нещодавно з моєю близькою родичкою. Назвемо її Мариною (ім’я змінено). Маючи за плечима пристойний досвід роботи в продовольчій сфері, вона влаштувалася касиром-консультантом в одну мережу магазинів косметики і товарів для дому. Її влаштовувало все – зарплата, графік, зручне розташування магазину, і навіть з колективом вона ужилась. Всі друзі і родичі відзначали її моральний підйом.

Часом неабияк стомлена, але завжди задоволена, Марина з натхненням розповідала при зустрічі про те, що в тому місяці перевиконала план, а в цьому у неї найбільша премія по магазину, що чергову ревізію пройшла ідеально. На завжди чистих полицях, які перебували в її відповідальності, ніколи не було прострочення, не було крадіжок.

Хоча парочка дрібних крадіжок все-таки була, але вона поклала свої гроші в касу, “купивши” вкрадені зубну пасту і кремушок, щоб не розбивати цей штраф на весь колектив, не псувати собі карму і статистику. Коли треба, затримувалася; коли просили, підміняла. Загалом, намагалася бути ідеальним працівником.

І ось через півроку такої ідеальної роботи її раптом викликали на килим, де вона з порога отримала догану від начальства: “Ти точно десь якось мухлюєшь, але ми ніяк не зрозуміємо як і де. Тому пиши заяву за власним, якщо не хочеш за статтею! ” Ошелешена і не звикла лаятися Марина зібрала речі, написала заяву і пішла. Тепер дівчина в депресії. Всіляко намагаємося її відволікти і підтримати.

Через час, до речі, інший магазин цієї ж мережі не взяв її на роботу, хоча зашивався від нестачі персоналу. Мабуть, по всій мережі вона в чорному списку.

Читайте також: “Дитина ж не його, а в нас буде сім’я, свої діти”: Коли зрозуміла, що вaгiтна, то Марат зник

Отже, версії з коментів:

Версія 1: нинішня завідувачка магазином, яка тільки й робить, що сидить в Одноклассниках весь день, злякалася, що Марина мітить на її місце, і зробила відповідний хід.
Версія 2: колегам не сподобалося, що хтось намагається бути краще за них.
Версія 3: треба було звільнити місце для своєї людини.
Версія 4: Марина розповіла не все.

Джерело.

You cannot copy content of this page