Звички, які постійно крaдyть ваше щастя

Звички, які постійно крадуть ваше щастя. Ось те, чого вам ніколи не варто робити.

Порівнювати себе з іншими людьми

У когось завжди щось краще, навіть якщо в інших аспектах життя може бути набагато гірше, ніж у вас. Постійне порівняння себе з кимось – жахлива звичка. І чим частіше в порівняннях ви виявляєтесь не кращими, тим болючіше буде, якщо хтось виявиться кращим від вас.

Фокусування на негативних моментах у житті

Читайте також: Похресницю забрала із сиротинця: У Галини пoмeрла мама, загuнув чоловік, втoпuвся син-другокласник. Коли хoвaла сина, знала, що вaгiтна

Далеко ходити не треба – постійте в черзі, де багато пенсіонерів і тіточок передпенсійного віку, які черпають основні новини з ТБ-передач і радіо. Всі розмови про те, що навколо постійно крадуть, вбuвають, звільняють з роботи.

Залежність від думки оточення

Перед тим, як щось зробити, ви завжди думаєте: “А що люди подумають (скажуть)?”. Вам може здаватися, що ви перебуваєте в центрі уваги багатьох людей, і порушенням стандартних меж поведінки ви запустите механізм засудження. Якщо ви намагаєтеся зробити щось нове, то робите це потайки від суспільства.

Ускладнення життя

Життя – штука цікава і при цьому неймовірно складна. Але найцікавіше полягає в тому, що більшість усіх складнощів і “непереборних” перепон ми створюємо собі самі.

Джерело.