Зимове сонцестояння 21 грудня: 5 способів привернути удачу, гроші і благополуччя

На зимове сонцестояння з давніх пір прийнято залучати удачу і благополуччя, а також проганяти зло і захищатися від неприємностей. 21 грудня, кожен зможе змінити життя на краще, провівши один чи кілька обрядів на залучення позитивних змін.

У давнину наші предки обов’язково проводили в день зимового сонцестояння обряди і ритуали на залучення в життя благополуччя і щастя. Експерти пропонують подбати про своє майбутнє і взяти на озброєння кілька перевірених ритуалів, за допомогою яких вийде залучити удачу. 21 числа важливо залишити за спиною неприємності і застарілі плани, щоб звільнити місце для нових позитивних подій.

Залучення удачі в зимове сонцестояння

21 грудня ретельно підмітають житло, намагаючись вимести сміття з кожного кута. Його змітають на совок, виходять з дому і кидають подалі від себе, примовляючи:

«З будинку невдачі вимітаю, зими залишаю. Як Сонце на літо поверне, так і удача в мій будинок і моє життя прийде».

Після цього йдуть, не обертаючись. У будинку відкривають вікна, щоб вітер видув всі жалі, хвороби і негаразди. Проводити обряд найкраще в першій половині дня, щоб не виносити сміття у вечірній час і не привертати в життя непотрібні неприємності.

Як залучити удачу 21 грудня 2020 року

Для того, щоб удача не покидала, і в житті відбувалися тільки приємні зміни, важливо налаштуватися на позитив і не забувати про те, що добро завжди повертається. Наші предки в день зимового сонцестояння майстрували годівниці, щоб підгодувати птахів. Вважалося, що птахи несуть на хвості позитивні зміни, а на крилах – фінансове благополуччя.

Годівницю можна змайструвати з будь-яких підручних матеріалів, розташувати поруч з вікном і спостерігати за птахами, примовляючи:

«Птаха малого нагодую, він мені добром відповість, удачу принесе, гроші в будинок приведе».

Змова на удачу 21 грудня

Тим, хто рано встає, можна прочитати змову на світанку, коли сонячні промені тільки починають з’являтися на горизонті. Для цього виходять на вулицю або відкривають вікно, встають обиччям до сходу і примовляють:

«Сонце сходить, ніч проганяє, невдачі від мене прибирає. Як сонячні промені мене торкнуться, так і удача прийде, мене не залишить, проблем не доставить».

Ритуал на благополуччя в день зимового сонцестояння

Залишити за спиною чорну смугу і залучити в життя благополуччя допоможе простий обряд, який проводили ще наші предки. Для цього розпалюють багаття і спалюють в ньому старі і непотрібні речі, уявляючи, як згорають у вогні труднощі, хвороби і негаразди. Після цього багаття обходять навколо три рази за годинниковою стрілкою, щоб очиститися від негараздів.

У сучасному світі не кожен зможе розпалити багаття, тому можна скласти список неприємностей і спалити його над полум’ям свічки, а мотлох викинути на смітник. Після цього зі свічкою обходять весь будинок, щоб очистити його від застою енергії, і потім гарненько провітрюють приміщення.

Як залучити благополуччя 21 грудня

В день зимового сонцестояння перед тим, як зайти всередину будинку, знімають взуття і залишають його за порогом на пару хвилин. Потім заносять в будинок, миють підошви і кладуть в кожен черевик або чобіт по монеті.