Зимове сонцестояння 21 грудня: що потрібно зробити, аби залучити удачу, гроші та благополуччя

У день зимового сонцестояння залучити удачу і благополуччя не складе труднощів, якщо налаштуватися на успіх. У грудні 2021 року змінити життя на краще допоможуть перевірені методи.

День зимового сонцестояння – особливий час, коли енергетика простору змінюється, дозволяючи позбутися бід та неприємностей.

1. У день сонцестояння важливо викинути з дому речі, які стали непридатними. Виносячи сміття, примовляють: «Від сміття позбавляюся, у житті порядок наводжу, удачу залучаю, щастя знаходжу». Після цього в будинку миють підлогу з додаванням у воду солі, щоб прибрати весь накопичений негатив і змити невдачі.

2. Залучити удачу на весь рік у зимове сонцестояння не складе труднощів, якщо під дверний килимок покласти кілька блискучих монет і проговорити: «Гроші за поріг не виходять, у будинку залишаються. Як на монету стану, так і удачу до себе залучу. Бідності не знаю, благополуччя в будинок притягую». Монетки після 21 грудня поміщають у скарбничку або використовують для приготування грошової води.

3. З ранку щоразу, відчиняючи двері, примовляють: «Двері відчиняю, благополуччя в життя залучаю». У будинку на кожну ручку вішають по червоній ниточці, які в кінці дня сплітають і майструють браслет. Його скріплюють намистом улюбленого кольору. Цей талісман допоможе залучити до життя благополучні зміни.