1 червня – День батьків. Татусі й матусі, будьте щасливі!

Кожен батько і мати, безсумнівно, несуть велику відповідальність за свою дитину, її здоров’я, добробут, щасливе і безхмарне дитинство. Всі батьки, подарувавши світові нове життя, повинні захищати своє чадо, дарувати йому все тепло, ласку, батьківську любов і гармонію.

Тому так важливо, щоб стосунки в сім’ї складалися якнайкраще. Лише так вдасться уникнути багатьох проблем і виховати здорового, відповідального, щасливого громадянина своєї країни та гідного жителя планети.

Щоб звернути увагу на такі важливі загальнолюдські цінності, ООН вирішила затвердити особливе свято — Всесвітній день батьків. Це сталося зовсім недавно, у 2012 році, під час 66 сесії Генеральної Асамблеї. З того часу новоспечене свято для всіх батьків на нашій планеті відзначається 1 червня, залучаючи як молодь, так і дітей.

Читайте також: Моя мама в 16 років завaгiтніла, хлопець кинув її, коли дізнався таку новину. Моя бабуся теж хороша, вона вигнала вaгiтну дочку на вулицю. Після пoлогів мама спробувала мене отрyїти

Головною метою такого рішення ООН стало бажання показати людству, як важливо батькам зберігати свій сімейний союз, дарувати своїм дітям мир і радість. Адже від цього у свою чергу залежить життя наших майбутніх поколінь.

Щороку в честь цього молодого свята у багатьох країнах Європи та Азії проводяться різноманітні благодійні та освітні програми.