10 чоловічих помилок, які штовхають жінок y чужі руки

Помилятись це життєво і цілком нормально. Але є помилки завдовжки в життя, ми повторюємо, і повторюємо, і повторюємо одні і ті ж помилки постійно, роками наступаємо на ці граблі. Навіщо?

Може людина мaзoxiст і йому подобається постійно бути в кризі відносин, робити собі ж боляче? Не знаю. Або це справа неусвідомленості, ну тоді пора прокидатися і перестати робити помилки в стосунках.

Коли люди дійсно люблять один одного, вони зможуть пройти через всі випробування свого життя. Але бажано при цьому не допускати ну зовсім вже явні помилки, які робить, напевно, кожна людина в стосунках. І найгірше, що багато і живуть з цими помилками, роблячи їх частиною своїх стосунків і частиною свого життя.

1. Непривабливість
Неголеність, зайвий жирок, запах з рота, млявість – груба помилка! Жінка хоче бачити поруч із собою не тільки сильного, а й привабливого чоловіка.

2. Неуважність до зовнішності жінки
Вона намагається для тебе виглядати на відмінно, так подивися на неї уважно, вона змінює зачіски, колір волосся, купує нові шмотки, а ти дивишся крізь неї і нічого цього не помічаєш. Для жінки це те ж саме, як для тебе зробити гарний ремонт своїми руками в спальні, а вона це просто не помітила. Усвідомлюєш?

3. Немає цілі в житті
Якщо ти існуєш тільки як робота-дім-дім-робота, то твоя жінка не бачить в тобі потенціалу. А чоловік без потенціалу – це старий. А скільки тобі років?

4. Лестощі
Якщо твоя жінка починає повніти, а ти кажеш, що тобі це подобається, щоб її не образити, то з часом ти пошкодуєш про своїх словах. І вb’єш красу своєї жінки. Тому будь жорстокий, але чесний.

5. Не робиш її красивішою
Для жінки її краса, це як для тебе твоя сила, гроші, статус, машина, кар’єра і самоповага в одному флаконі. Їй це дуже важливо, тому витрачай на неї багато грошей, одягай її, прикрашай, роби її кращою, красивішою! Не робити цього або взагалі жаліти грошей – дурна помилка у відносинах!

6. Ти господар всього, крім ваших стосунків
Господиня тут вона – якщо вона говорить, що для стосунків потрібно, що для стосунків щось важливо, значить так воно і є. Сперечатися з нею – це помилка.

7. М’якість
Якщо ти починаєш ставати м’якше, вона природно стане твердіше. І вона тебе буде дратувати, а тебе вона перестане поважати. Тому не забувай, що ти мужик і будь твердим як скеля.

8. Зупинка в розвитку
Дуже важливе правило – розвиваєшся ти – розвивається і вона. Якщо ти хочеш, щоб вона розвивалася, почни сам розвиватися. Як тільки ти зупиняєшся у розвитку, вона тут же слідує за тобою!

Читайте також: Розлучена жінка з дитиною не придатна для сімейного життя

Хочеш, щоб вона кинула палити – кидай спочатку сам. Хочеш, щоб вона навчилася якимось манерам, навчися їм спочатку сам. Жінка завжди слідує за чоловіком і все залежить від того, якою дорогою вибираєш йти ти.

9. Невідомість
Якщо чоловік не питає поради у своєї жінки, то він втрачає її підтримку. У всі чоловічі справи залучати жінку не потрібно, але говорити про це, цікавитися її думкою – важливо! І для неї в першу чергу.

10. У природі жінка вибирає чоловіка, а не навпаки
Вона вибрала тебе, довірилася тобі, поставила на тебе своє життя, віддає тобі себе повністю, терпить тебе, прощає тебе за твої гріхи, любить тебе, піклується і старається для тебе. Забувати про це – злочин і сама фатальна помилка у відносинах.

Не помиляйтеся і будьте щасливі!

Джерело.