10 кроків, які допоможуть залучити гроші і успіх саме сьогодні – в повний Місяць

Повний Місяць – дуже потужний з точки зору енергетики період. В цей час енергетичні потоки посилюються в кілька разів, а Місяць дуже впливає на фінансовий успіх і благополуччя. Прикмети в повний Місяць допоможуть вам відкрити грошові потоки і стати багатшими

Відзначимо, що прикмети в повний Місяць у рази більш значущі і правдивіші, ніж в інші дні місячного циклу, і в цей період можна цілком передбачити по ним ваше фінансове майбутнє. Джерело.

Грошові прикмети в повний Місяць

1. Щоб залучити фінансове благополуччя, покладіть в кишеню п’ятак на повний Місяць, і нехай він там полежить якийсь час.

2. Щоб у домі завжди був достаток, одружитися краще в серп.

3. Щоб поліпшити свій добробут, в цей день зашийте всі діряві кишені в одязі: через них витікає грошова енергія.

4. Для успіху у всіх справах і починаннях в серп надіньте червону білизну або одяг: нехай вона зарядиться потужною енергією супутника Землі.

5. На повний Місяць не можна стригти нігті: удача від вас відвернеться.

6. Не починайте нові справи і проекти в повний Місяць – вони ризикують провалитися.

7. Ні в якому разі не позичайте гроші в повний Місяць: це може привести до тривалого безгрошів’я, а відносини з тим, кому дасте в борг, зіпсуються.

Читайте також: 19 02 2019 – особлива дата та ще й повний Місяць: Сьогодні можна змінити життя!

8. У повний Місяць робіть тільки глобальні покупки, заздалегідь обміркувавши їх доцільність. А ось від дрібних витрат варто утриматися: гроші витечуть рікою, а нічого серйозного ви не знайдете.

9. Не можна на повний Місяць просити підвищення в посаді або зарплати: це сильно розсердить начальство і можете залишитися без премії або навіть без роботи.

10. Коли побачите на небі місячний диск, покладіть на підвіконня відкритий гаманець з грошима: він зарядиться енергією Місяця і гроші в ньому будуть водитися постійно.