19 02 2019 – особлива дата та ще й повний Місяць: Сьогодні можна змінити життя!

Знакова повня, остання нинішньої зими, відбудеться 19 лютого о 17:54 за київським часом. За місячним календарем це буде перехід з 15 на 16 місячну добу.

Місяць у цей час перебуває в знаку Лева, завдяки чому отримує досить сильну, а часом і неконтрольовану енергію. У такі періоди людям властиво проявляти моральну і фізичну силу, відвагу і мужність, незалежність і підвищені амбіції, а також домагатися визнання в суспільстві і успіху, особливо у фінансовій сфері. Джерело.

Однак на противагу цим властивостям на перший план можуть вийти і негативні якості, якості знаку Лева: агресія, неконтрольована злість, бажання владарювання і пригнічення оточуючих. А тому важливо працювати із внутрішніми проблемами і не давати їм виплеснутися назовні. Інакше період повні не дозволить вам досягти бажаних цілей.

Повний місяць має надзвичайно сильний вплив на людей, через що вони стають імпульсивними, схильними до непродуманих вчинків і конфліктів.

В цей час краще не планувати нових справ. Бажано перенести важливі зустрічі і переговори.

По можливості бажано виключити серйозні фізичні навантаження. Також не рекомендуються походи до лікарів, операції та інші лікувальні заходи.

Як провести день повного Місяця

Постарайтеся в цей період більше довіряти своїй інтуїції, але при цьому включати логіку і міркувати розсудливо.

Повня у знаку Лева помітно підсилить чуттєвість і романтичність, тож це гарний час для розвитку особистих стосунків. Але тільки в тому випадку, якщо ви не збираєтеся домінувати над партнером.

Читайте також: Особливий повний Місяць 19 лютого: що можна і не можна робити в цей день

Бажано провести цей день у гармонії, спокою і єднанні свого внутрішнього світу із зовнішнім.

Найбільш вдалим цей період буде для тих, хто зможе розібратися у своїх бажаннях і стримати негатив під провокаційним впливом повні.

У повний місяць зазвичай добре розвинена творча уява. Головне – прислухатися до себе і не заглушити її.

Цього дня краще за все усамітнитися з близькими людьми і провести час у спокійній обстановці.