fbpx

10 ознак кросівок, які вийшли з моди

Виявляється, по кросівок можна зрозуміти, чи стежите ви за сучасними тенденціями.

Ознака №1: підошва з гуми

Вже не модно: кросівки на чисто білій підошві.

Ознака №2: ортопедична підошва

Зручність і стиль – те, що відрізняє ортопедичні моделі від своїх побратимів. Висока м’яка підошва забезпечує амортизацію стопи: забіг на довгі дистанції – походи по магазинах або довгі прогулянки – не стануть причиною болю в спині. Звичайно, не варто думати, що моделі в прямому сенсі медичні, але зовнішню схожість точно є.

Вже не модно: кросівки на ультратонкой підошві

Ознака №3: ​​забарвлення колор-блок

Balenciaga і New Balance зметикували, що колор-блок і поєднання додаткових кольорів здатні розтопити серце самої вибагливої ​​аудиторії. І мода здатна розсмішити.

Вже не модно: однотонні темні кросівки.

Ознака №4: несподіваний декор

Великі банти, масивні ланцюги з камінням, хутряні вставки – дизайнери додають елементи, які суперечать спортивному стилю. Моделі виглядають незвично, тому Gucci, Ganni і D & G щосили експериментують.

Вже не модно: білі або чорні кросівки без характерних ознак.

Ознака №5: металевий блиск

Гліттероманія з минулого року не здає свої позиції. Кросівки з колекцій JW Anderson x Converse, New Balance, Michael Kors, Tommy Hilfiger явне тому підтвердження. У хід йдуть великі блискітки або пайетки, невеликий глиттер, металізована шкіра.

Вже не модно: кросівки зі вставками з блискучого пластика.

Ознака №6: об’ємна підошва

Ностальгія по 90-м в новому сезоні вплинула на дизайн кросівок. Впродовж останнього десятиріччя ХХ століття запам’яталося модою на масивні силуети, за якими періодично тужать дизайнери і зірки стритстайла.

Вже не модно: об’ємні кросівки для фітнесу, які ще пару років тому носили як повсякденне взуття.

Ознака №7: класика в пастельних тонах

Якщо до експериментів душа не лежить, можна зберегти вірність класичним моделям і квітам. Сучасні кросівки уособлюють тенденцію «спорт для моди, а не для фітнесу». Adidas, Reebok, Nike, Puma регулярно оновлюють свої колекції.

Вже не модно: однотонні яскраві кросівки.

Ознака №8: потворність

Тренд на потворне взуття зберігається і в цьому сезоні: в Парижі моделі Louis Vuitton з’явилися в кросівках з футуристичний дизайном. Велика кількість деталей і непропорційна підошва – основні ознаки модних кросівок.

Вже не модно: надто витримані, класичні моделі.

Ознака №9: кросівки-шкарпетки

Ера функціональної взуття настала – кросівки-шкарпетки м’яко облягають ногу, створюючи відчуття другої шкіри, але при цьому виглядають ультрасучасно і мінімалістично. Сьогодні в каталозі будь-якого бренду можна відшукати модель з жартівливою назвою «підошва зі шкарпетками».

Вже не модно: кросівки зі збільшеним язичком і обсягом в носовій частині.

Ознака №10: стиль ретро

Важкі силуети зберігають дух минулої епохи. Характерні забарвлення для таких кросівок – гірчичний, помаранчевий, червоний або синій. Ці моделі відрізняються мінімальним декором і відсутністю проміжної підошви.

Вже не модно: кросівки із захованим підбором.

Джерело.

You cannot copy content of this page