10 речей, які краще обходити стороною і взагалі не піднімати їх з землі

Ці знахідки краще обходити стороною, і ні в якому разі їх не можна піднімати з землі та приносити в дім. Знайдені речі можуть приховувати в собі негатив, призвести до фінансових втрат і до будь-яких негараздів.За матеріалами видання:СЕГОДНЯ

10 предметів, які потрібно обходити десятою дорогою:

1.Голки, шпильки і інші гострі предмети

В більшості ці предмети не втрачені власниками, а саме викинуті. Справа в тому, що всілякі голки і шпильки вбирають в себе весь негатив будинку і хвороби його господарів. Тому їх стараються якомога скоріше викинути.

2.Натільний хрестик

Людині, яка знайшла чужий натільний хрестик, не варто піднімати його з землі, і вже тим більше не варто надягати його на себе.

Читайте також:Кімнатні рослини – талісмани для кожного знака Зодіаку. Допомагають покращити самопочуття та додають енергію

3.Браслети

Браслет – непроста прикраса. Це своєрідний оберіг, який захищає господаря від різного негативу, вбираючи його в себе. У певний момент браслет переповнюється негативом, внаслідок чого спадає з руки або рветься. Можна тільки уявити, яка лавина негативу вихлюпнеться на людину, що підібрала подібну знахідку.

4.Ключі

Досить часто ключі використовуються під час змов, коли всі біди і нещастя перекладаються на ключі, після чого їх викидаються геть.

5.Годинники

Цей предмет, крім енергетики свого господаря, проникає і в його біополе. Тому, людина, яка наділа на себе подібну знахідку, ризикує  отримати весь негатив попереднього господаря.

6.Старовинні монети

Часто такі монети “запрограмовані” на розорення свого господаря. Піднявши таку знахідку із землі, можна довести себе до повного розорення, так і не зрозумівши, що стало причиною значних фінансових втрат.

Читайте також:Що може розповісти день тижня у який Ви народилися, про особливості Вашого характеру. Цікаво знати

7.Дзеркала

Якщо дзеркало виявилося викинутим на вулицю, його не тільки не можна піднімати, в нього небезпечно заглядати. Ну і зовсім вже не варто піднімати розбите дзеркало з землі.

8.Прикраси з дорогоцінних металів

Як ви вже зрозуміли, метали дуже добре вбирають енергію свого господаря. В цьому плані людина, яка знайде на вулиці колечко, брошку або ланцюжок, разом з дорогоцінною знахідкою ризикує отримати і весь негатив колишнього власника, а може навіть і його хвороби.

9.Гребінці

Гребінець відноситься до предметів “підвищеної нeбезпeки”. Підібравши таку знахідку на вулиці, ви можете зробити помилку, про яку згодом будете сильно шкодувати.

10.Ляльки та м’які іграшки, зроблені своїми руками. Такі знахідки взагалі краще до рук не брати.

Фото ілюстративне з відкритих джерел