Що може розповісти день тижня у який Ви народилися, про особливості Вашого характеру. Цікаво знати

Що цікавого може розповісти про Вас, як людину, день тижня у який Ви народилися?За матеріалами:КаналУкраїна

Наші предки, вважали, що не тільки дата народження, але і день тижня впливає на те, якими ми є. Раніше з точністю охарактеризовували людину, а також визначали її життєвий шлях і її здібності. Також день тижня, у який Ви народилися, може багато розповісти ваш характер і про вашу долю.

Понеділок

Люди, народжені в понеділок, потрапляють під захист Місяця, який впливає на розвинені розумові здібності і талант людини. У цих людей дуже розвинена інтуїція вже з юних років. Вони відчувають інших людей і бачать їхні приховані мотиви.

Читайте також:Колір волосся: розгадуємо жіночий характер

Також це люди дуже ніжні і чутливі натури. Іноді це може їм заважати в робочій сфері, однак завдяки їх навичкам комунікабельності, вони справляються з будь-якими перешкодами. Люди понеділка вибирають тільки сильних людей для свого оточення.

Вівторок

Люди вівторка потрапляють під «опіку» Марса. Це вольові, цілеспрямовані і іноді навіть уперті люди. Вони вміють добиватися будь-яких цілей, а невдачі тільки ще більше розпалюють їх характер. Це в основному впевнені люди, але іноді сумніваються в собі.

Тому для них важливо, щоб був хтось поруч, хто буде завжди підтримувати і мотивувати. Людям вівторка потрібно вміти направляти свою потужну енергію в потрібному напрямку. У них розвинене аналітичне мислення, тому застосовуючи його, вони можуть стати ким захочуть.

Середа

Середами керує Меркурій. Люди середи часто стають мандрівниками, першовідкривачами. У них з дитинства дуже сильне бажання пізнавати щось нове, відвідувати невідомі раніше їм місця.

В якійсь мірі вони безстрашні, але їм важливо мати поруч з собою віддану людину. Це люди підприємці, і з віком розкривають свій потенціал. Вони вміють знайти вихід з будь-якої ситуації і добитися фінансових висот. Також вони дуже життєрадісні, і діляться цим зі своїм оточенням.

Читайте також:3 найсильніші знаки Зодіаку. Вони ніколи не здаються і не опускають руки

Четвер

Це люди правителі, керівники, під владою, яких знаходяться інші люди. Четвер пов’язаний з Юпітером. Це дуже тямущі, логічні, і мудрі люди. Часто в суперечках вони перемагають. Вони вміють планувати, і втілювати свої цілі і завдання.

Вони стають хорошими керівниками завдяки своїй безконфліктності, внутрішньому розумінню людей. Це хороші психологи і аналітики, які притягують до себе оточуючих.

П’ятниця

Чарівні люди п’ятниці знаходяться під заступництвом Венери, богині любові. Вони життєрадісні, веселі і часто безтурботні. Вони не бачать сенсу в тpагeдiях і печалі, тому в будь-якій ситуації задіють свій оптимізм і віру в абсолютну любов.

Вони не бояться любити і віддавати любов оточуючим. Вони дуже дбайливі і щасливі. Люди п’ятниці обожнюють подорожі, знання і пригоди. Можна сказати, що вони навіть залежні від приємних вражень, і рутинне життя не для них.

Читайте також:Перед тим, як заснути, подякуйте Господу, за прожитий ще один день і за все, що маємо від Нього

Субота

Люди суботи потрапляють під заступництво Сатурна. Крім того, що вони талановиті, вони ще дуже працьовиті. Це допомагає їм розвинути свій талант до небувалих висот.

Часто інші дивуються таким людям. Адже вони стільки всього встигають і так багато чого досягають. Вони дуже дотепні. Люди суботи завжди рухаються до своєї мети крок за кроком, і поступово отримують бажане. Вони володіють хорошим терпінням і витривалістю.

Неділя

Недільні люди потрапляють під заступництво Сонця. Вони веселі і їх часто називають «щасливчиками». Люди притягуються до них, тому що вони володіють легким і приємним характером.

Однак цим людям потрібно працювати над своєю працьовитістю і посидючістю. Яскраві “сонечка” люблять переходити від справи до справи, що може перешкодити їм у досягненні щастя. Їм потрібний мудрий і спокійний партнер, який буде створювати баланс для їх невгамовного характеру.