10 речей, які не можна дарувати. Ці подарунки приносять невдачі

Що не можна дарувати

Ножі, ножиці і все колючі предмети. Подарунки з вістрям прирікають на невдачі всіх мешканців будинку. Як відомо, на гострих предметах зосереджується велика кількість негативної енергії. Тому такі речі варто купувати людині самій для себе.

Годинники. Чому не можна дарувати годинник? Є безліч версій походження цієї народної прикмети. У Китаї, наприклад, вірять, що подарунок у вигляді годинника, буде відраховувати час до смepті людини. Якщо ж подарувати годинник близькій людині, то це обіцяє швидку сварку або розлучення.

Книги. Такий подарунок не варто дарувати подружній парі. У народі вважається, що подарована книга може спровокувати зраду.

Посуд. Згідно марновірств, посуд не можна дарувати порожній – це може залучити безгрошів’я. Але, ось, якщо щось покласти, наприклад, монетку, то такий презент, навпаки, виявиться щасливим.

Гаманець. Не варто дарувати гаманець і приймати його в подарунок. Ви можете втратити свою грошову удачу. Якщо ж в гаманець покласти грошики, то він, навпаки, буде притягувати багатство.

Хустка. З ці подарунком людина отримає зайві турботи і прикрощі. Цей презент як би натякає: “Поплачь в мене!”. Також не варто дарувати і шарфи, вони можуть принести гіркота і невдачу.

Перли. Згідно марновірств і старовинним легендам, перли символізують сльози невтішних вдiв і сиріт. Такий подарунок привертає хвоpоби, сльози і втрати.

Читайте також: 5 речей, які не можна зберігати в гаманці, вони відштовхують гроші і удачу

Медичні прилади та предмети, пов’язані з хвopобами. Такі речі будуть постійно нагадувати людині про захвopюваннях, що і буде провокувати погіршення самопочуття.

Дзеркало. Цей предмет завжди вважався міcтичним, тому не варто приймати його і дарувати, так як чуже дзеркало в будинку може стати причиною виникнення дивних явищ.

Вибираючи подарунок, пам’ятайте, що він повинен бути від чистого серця. Тільки тоді йому будуть раді!