fbpx

10 рис, які роблять жінку святою для свого чоловіка

Кожен чоловік індивідуальний і хоче бачити в своїй жінці різні якості, що безпосередньо залежить від того, як він жінку сприймає: як дружину; подругу; дівчину, щоб було з ким «кудись сходити в п’ятницю ввечері».

Я не претендую на істину в останній інстанції, а просто спробувала зібрати найчастіші якості, які більшість нормальних і адекватних чоловіків хотіли б бачити в жінці, якщо сприймають її серйозно, готові будувати і розвивати з нею стосунки.

1. Впевненість
Точно так же, як жінкам подобаються упевнені в собі чоловіки, так і чоловікам подобаються упевнені в собі жінки. Тільки чоловіча і жіноча впевненість це трохи різні речі. Від чоловіка, безсумнівно, потрібно більше, ніж від жінки, але, разом з тим …

Упевнена в собі жінка не боїться вступити в зоровий контакт і не ховає постійно очі. Вона легко знаходить себе в незнайомій компанії. Її не потрібно водити «за ручку» в установи для вирішення її ж питань. Вона не зарозуміла, не самозакохана, але знає собі ціну і завжди зберігає гідність.

Природно, жінка не повинна зображати з себе мужичка в спідниці і повинна періодично дозволяти собі бути слабкою. Однак якщо їй потрібна постійна підтримка з будь-якого, навіть самого незначного приводу, або вона настільки не впевнена в собі, що потрібно, мало, що не панькатися з нею, це може почати дратувати.

2. Почуття гумору
Уміння жінки сміятися, правильно сприймати гумор, і жартувати самій, високо цінується чоловіком. Ніхто не хоче перебувати поруч з похмурою особистістю. Загалом, жінка цінує в чоловіку аналогічні якості. Проте, є одна маленька, але ду-у-уже суттєва різниця, і на цьому варто зупинитися докладніше.

Справа в тому, що будь-яка чоловіча компанія – це «спільнота суперництва і взаємовиручки». Так вже чоловіки влаштовані. Навіть будучи найближчими друзями, вони все одно змагаються на підсвідомому рівні. Результатом чого є жартування і підшучування один над одним, іноді (чого гріха таїти) навіть «на грані фолу».

Якщо чоловік не виробить в собі «імунітет» до таких жартів, а буде ображатися або лізти в бійку, він просто залишиться один. Більш того, більшість чоловіків виробляють «зустрічний захисний механізм» і можуть без жодних проблем сміятися самі над собою, наприклад, розповідаючи історії або випадки з життя, де вони виглядали смішними, безглуздими або навіть гірше ….

Що ще примітно, – коментуючи такі розповіді, хлопці не соромляться давати собі вельми жорсткі оцінки, які навряд чи зазнали б від стороннього.

Все це в сукупності грає ще одну важливу роль в чоловічому колективі – створює атмосферу взаємної довіри. Розкриваючи перед іншими членами колективу свої слабкості і недоліки без страху бути приниженими, водночас не принижуючи своїх товаришів за аналогічну поведінку, хлопці постійно як би отримують самі і дають іншим підтвердження: «Ви можете покластися на мене, а я – на вас».

Жіноча компанія, на відміну від чоловічої – «спільнота любові і турботи». Там жартування і підшучування зустрічається значно рідше, але навіть якщо і зустрічається, то виражається в більш м’якій формі. Найчастіше об’єктом жартів для жіночої компанії є той, хто в даний момент в цій компанії відсутній.

Результатом згаданих вище відмінностей, стають казуси, що виникають у відносинах між чоловіком і жінкою, особливо, коли вони обидва ще недостатньо досвідчені в спілкуванні з представниками протилежної статі. Чоловік, в частині що стосується гумору, «автоматично» поводиться з жінкою так, як поводився б зі своїм другом.

І спочатку все йде нормально, дівчина сміється з відкритим ротом і посміхається променистою усмішкою, але тільки, до тих пір, поки хлопцеві не прийде в голову думка «підколоти» свою кохану.

Несподівано з’ясовується, припустимо, що сказати про якусь тітку «вона впала, як мішок з картоплею» можна, і це смішно, хлопець може так сказати про себе, і це теж смішно, але сказати так про свою дівчину … !!! Категорично неприпустимо, тому що це – формене знущання і страшна образа! Вона смішним бути не може за визначенням, і дівчина всерйоз ображається.

У кращому випадку вона відразу скаже про свою образу, і у хлопця хоч буде шанс якось «розрулити» ситуацію, але в гіршому, – чоловікові належить, як мінімум, до завтра спостерігати мовчанку і надуте створіння, яке і під тортурами не розкаже, що сталося.

А хлопець ніяк не може здогадатися. З його точки зору він нічого «такого» не зробив і не сказав. Він навіть не здатний зв’язати образу дівчини зі своєю «підколкою», тому що сам факт образи помітив не одразу.

Жінки, інтуїтивно розуміють або напевно знають особливості «чоловічого гумору», які вміють без проблем сміятися самі над собою, отримують більш високі шанси сподобатися чоловікові і розвинути з ним стосунки, тому що в їх присутності він не буде відчувати себе скуто, та й причин для сварок стане, мало, не наполовину менше.

3. Доглянутість
«Сальні бурульки» замість вимитого і розчесаного волосся, неохайний одяг, бруд під нігтями і облізлий лак, розкидані по кімнаті гігієнічні прокладки, поганий запах з рота або «звідкись ще», не можуть привернути увагу і утримати чоловіка, навіть якщо жінка буде еталоном краси і зразком пропорцій фігури.

Зовнішність спочатку приваблює чоловіка і оскаржувати це марно, але в розумінні чоловіки доглянутість, якщо і не половина, але третина краси жінки це вже точно.

Хочу уточнити, не косметика, не хороший макіяж, неправильно підібрані парфуми, а саме доглянутість. Мало знайдеться чоловіків, які хотіли б, щоб його жінка не підтримувала особисту гігієну. Між «красунею», але грязнулей і «просто симпатичною», але зате доглянутою, більшість чоловіків вибере другу.

4. Незалежність
Це теж приваблива риса для більшості чоловіків. Їм подобаються жінки, які мають своє власне життя і свої справи. Увага дівчини лестить хлопцеві, але тільки якщо це увагу не є задушливою. Без сумніву чоловікові приємно, коли є хтось, кому він дуже потрібен, проте увага тільки тоді цінна, коли вона «виділена», а не «безроздільна».

Чоловіки потребують уваги і турботи, але вони не менше потребують і в особистому просторі, а постійно «висіти» на хлопцеві, як дитинча на мамі-шимпанзе, і вічно вимагати уваги, ніяк до наявності особистого простору не має.

Чоловік швидше буде зустрічатися з жінкою, яка має свій «набір друзів» і свої інтереси. Але разом з тим, дівчина не повинна вести себе настільки незалежно, щоб хлопець вирішив, що вона в ньому зовсім не має потреби.

5. Розуміння
Жінки хочуть, щоб чоловіки їх розуміли, а й чоловіки хочуть від жінок того ж. Хлопці (як і дівчата) бажають бути сприйнятими такими, як є. Більшість з них готові внести деякі корективи, якщо це не порушує їхні життєві принципи і чекають того ж від дівчат.

Ми часто чуємо, що «протилежності притягуються». Частково це правда, але тут маються на увазі протилежності темпераментів, а не протилежності принципів і переконань. Якщо в цьому немає єдності, чоловік не буде мати можливість поділитися з дівчиною своїми думками, симпатіями і антипатіями, а значить, не зможе отримати підтримку. А чоловіки шукають жінок, які здатні підтримати і оцінити їх по достоїнству.

6. Чесність і відданість
Звичайно, чоловіки бажають, щоб жінки їх не обманювали і були вірними. Хлопець хоче бути впевненим в тому, дівчина не стане фліртувати з його другом, як тільки він вийде з кімнати, чи не буде крадькома листуватися з колишнім однокласником, з яким «у мене нічого не було». Відкритість і чесність – очевидні риси, які чоловіки хочуть бачити в жінках.

Хлопець високо оцінить дівчину, якщо зможе покластися на неї або без побоювання «не помітити» до неї, як би не склалися життєві обставини. Дивлячись на кількість розлучень і розривів відносин через невірність жінок (особливо в той момент, як тільки у чоловіка щось не ладиться в справах або виникають проблеми зі здоров’ям), не дивно, що хлопці шукають в жінках вищевказані якості.

7. Психічна зрілість
Манірна, хлопаюча накладними віями, безперестанку щебечуча і сюсюкаюча блондинка або «бой-дєваха – через слово мат», можуть викликати у чоловіка фізичний потяг … на кілька днів …, але провести з такими дамами все своє життя, він навряд чи захоче.

Хлопцеві в обличчі дівчини потрібен ще й друг, здатний вислухати і підтримати розмову не тільки про косметику, шмотки або про те «хто з ким спить». Чоловіки вважають за краще дівчат, з якими цікаво поговорити, але не надто балакучих, не крикливих і вже тим більше не сквернословних на кожному кроці.

8. Легкість на підйом
Мало хто з хлопців довго витримає постійні двогодинні збори перед дзеркалом для того, щоб: винести сміття; сходити поїсти піцу в кафе через дорогу або поїхати на шашлики з друзями, які вже сидять в машині і сигналять під вікнами.

Хлопці не люблять і таких, хто навідріз відмовляється від спонтанного походу, наприклад, на пляж, під приводами: «боюся зіпсувати макіяж», «боюся поламати нігті», «боюся порушити зачіску» або «у мене верхня і нижня деталі від різних купальників» . Якщо час, проведений разом, цінується менше, ніж макіяж і нігті, то, що вже говорити про щось більше.

Те саме можна сказати і до тих дівчат, які панічно всього соромляться, а тому уникають: піти в гості до незнайомих їм людей; відвідати родичів хлопця або ще щось в цьому роді. Причому, боячись і відмовляючись самі, категорично не хочуть, щоб хлопець йшов кудись без них.

9. Турбота
Чоловіки цінують жіночу турботу, але тільки не таку нав’язливу, коли жінка перетворюється в божевільну за своє чадо матусю.

Хлопцям подобається якщо дівчина робить «невеликі приємні речі» і таким чином демонструє своє занепокоєння: питає чоловіка, – чи не голодний він, і годує вечерею; зауважує, що на завтра немає прасованої сорочки, і гладить її; обіймає і цілує в щоку, щоб заспокоїти, коли у нього неприємності на роботі або приносить щось смачне і трохи сидить поруч з ним, коли він хворий.

Чоловік відчуває себе комфортно, коли знає, що його дівчина звертає увагу на нього, зауважує дрібниці, яким, може бути, він сам не надає значення або не помічає їх. Але в той же час дівчина не повинна забувати, що чоловікові потрібно особистий простір і не перестаратися з турботою.

10. Підтримка
Хлопці шукають жінок здатних їх підтримати. Для молодих чоловіків, особливо для тих, кому менше тридцяти років, підтримка дівчат дуже важлива. Вони хочуть, щоб їх вислухали без знущань і моралей, дали слушну пораду, вселили віру в себе, підтримали в починаннях, надихнули на якусь важливу справу, переконали в тому, що у них все вийде, незважаючи на тимчасові труднощі.

Особливо високо чоловіки цінують жінок, які підтримують їх репутацію в очах спільних друзів, родичів і знайомих. Дівчина, яка розповідає подружкам, своїй мамі і колегам про те «який він козел», навряд чи може розраховувати, що чоловік затримається з нею надовго.

В цілому, чоловіки шукають жінок доброзичливих і життєрадісних, з якими легко і весело. Навіть найдосконаліша особа, і сама ідеальна фігура не зможуть компенсувати вічне ниття, скарги і скандальний характер.

Читайте також: Найвредніші жінки за Зодіаком: а вам пощастило?

Джерело.

You cannot copy content of this page