10 рис за якими справжній чоловік обирає собі дружину

Успішний шлюб – насправді вигідна угода для чоловіків. Так що в підсумку вони таки одружуються. Однак рідко з тими, з ким зустрічаються багато років. А з ким же тоді? Ось, на що чоловіки звертають увагу в жінках, коли шукають собі дружину.

1. Зовнішній вигляд.
Справа не в тому, щоб ти була ідеальною красунею. А в тому, щоб йому було не соромно привести тебе додому і познайомити з батьками, щоб ти була досить здоровою, щоб бути матір’ю його майбутніх дітей, та й просто доглянутою, щоб заздрили його друзі.

2. Спільні інтереси.
Чоловіки хочуть, щоб у жінки було своє життя, але вони і хочуть, щоб вона розуміла його захоплення. Тому бажано, щоб майбутня дружина цікавилася максимально тим же, чим і він.

3. Твоє фінансове становище і кар’єра.
Чоловіки, які поставили себе на ноги, хочуть жінку, яка теж може про себе подбати. Це не означає, то він не буде підтримувати тебе. Це означає, що він хоче, щоб ти не висіла у нього на шиї і могла теж робити свій внесок в сім’ю. Гроші – одна з головних причин сварок, тому добре знати, що це не буде проблемою.

4. Твої цілі.
Твоя мета не повинна бути просто «вийти заміж». Ти повинна показати, що у тебе є життєві цілі, яких ти хочеш досягти, і дізнатися, наскільки вони можуть співіснувати разом з його цілями.

5. Чоловіки дивляться на свій стан.
Більшість чоловіків говорять, що хочуть бути фінансово стабільними, але ще і те, що вони вже відчувають, що їм набридло зустрічатися і що вони хочуть осісти.

6. Схвалять тебе чи ні його батьки.
Якщо він не отримає батьківського схвалення, це буде складно, особливо якщо він з дуже консервативної сім’ї. Ніхто не хоче жити в постійній війні з власною сім’єю.

Читайте також: 5 речей в лiжку, про які мріє кожна жінка, але соромиться зізнатися

7. Наскільки ти турботлива.
Чоловіки шукають в майбутній дружині доброту і тепло. Вони шукають дбайливу людини. Вони шукають матір для своїх майбутніх дітей.

8. Наскільки добре ти підходиш до його кола спілкування.
Коли-небудь бачили чоловіка, дружину якого ненавидять його друзі? Рідко, але таке буває. Тому що часто чоловіки звертають увагу на те, як дівчина поводиться поруч з його друзями.

9. Скільки у тебе було чоловіків.
Для деяких хлопців має значення твій минулий досвід. Це може бути неприємно, несправедливо і шкода, але насправді таке часто зустрічається.

10. Наскільки ти впевнена в собі.
Чоловік не хоче безхребетну дружину. Так само як ти хочеш чоловіка зі стержнем, так само і він хоче собі дружину, яка може за себе постояти.

Джерело.