10 схованок у вашому будинку, де не можна зберігати цінні речі

Більшість все частіше зберігають свої кошти на банківських картках і у вигляді електронних аналогів, готівкові продовжують жити в наших будинках в, здавалося б, надійних і затишних місцях. Якщо ви знайдете свою схованку в нашому списку Топ-10 схованок, де не варто зберігати цінності, подумайте над тим, щоб змінити її на більш надійну.

1. Зливний бачок унітазу

Напевно, навіть діти знають, що грoші, пicтолет і нapкотики найкраще зберігати в зливному бачку унітаза. Так що, будьте впевнені, що і професійні злодії, надивившись голлівудських фільмів, перевірять це місце у першу чергу. Крім того, вони заглянуть за вентиляційну решітку, під ванну і раковину і у всі непрозорі ємності у ванній.

2. Книги та компакт-диски

Навіть якщо у вас дуже велика бібліотека, на перевірку однієї книги у злодія піде не більше двох секунд. Тому не ризикуйте, ховаючи гроші між сторінками книги або під обкладинкою компакт-диска. До невдалих схованок відносяться і шкатулки, замасковані під книгу, а також сейф, захований за книжковою шафою.

3. Настінні годинники, килими, дзеркала

Ви більше часу витратите на те, щоб приклеїти конверт з грошима до стіни за годинником, килимом, дзеркалом або іншою настінною прикрасою, ніж злодій витратить на те, щоб зірвати все зі стіни і виявити схованку. Не варто маскувати сейф за картиною або килимом. Його можуть просто виламати, не витрачаючи часу на спробу відкрити.

4. Одяг

Потайні кишені, кошик із брудною білизною або стопка простирадл у шафі, як правило, стають предметом пильної уваги злодіїв. Не думайте, що ті, що прийшли вас грабувати погребують поритися в брудній білизні або перетрусити весь вміст вашої шафи.

5. Меблі

Забудьте про тумбочки письмових шаф і комодів, про скриньки, дивани, крісла і музичні інструменти у вигляді піаніно, наприклад. Злодії мають звичку простукувати меблі і заглядати за задні стінки шаф. Крім того, їм не складе труднощів розрізати оббивку крісел або чохол дивана.

6. Антресоль

Завантажуйте свої антресолі соліннями, вареннями і старими санками. Не влаштовуйте там схованку і не ховайте гроші серед старого мотлоху. Весь вміст антресолей буде відразу ж скинуто на підлогу, а стінки простукають на предмет прихованої схованки.

7. Підлога, стіни і шпалери

Знову ж, надивившись кримінальних бойовиків і детективів шукасі знають, що під кухонною плиткою або за шпалерами в спальні можна влаштувати невелику схованку. Ще один випадок, коли велика кількість інформації грає на руку не чесним громадянам, а шахраям.

8. Матрац

Абсолютно невідповідне місце для зберігання грошей. Як правило, його використовують люди похилого віку, які не звикли зберігати свої заощадження іншим чином. Навіть найпрофесійніший злодій перетрусить вашу постіль і загляне під матрац.

Читайте також: Вчасно промовчати: 5 питань, на які ніколи не потрібно відповідати

9. Побутова техніка

Навіть якщо злодії не знайдуть схованку в побутовій техніці, вони можуть просто забрати її, щоб згодом перепродати. Не думаю, що вас буде гріти думка про те, що тайник так і не був знайдений, якщо техніку все одно заберуть.

10. Кухонне начиння

Якщо злодій прийде до вас не просто поживитися цінними речами, а ще й перекусити, він зверне особливу увагу на кухонне начиння. Посуд, банки з крупами, а також кухонну побутову техніку зазвичай піддаються ретельному огляду на предмет схованок. Але не думайте, що ситий злодій пройде повз кухню – в такому випадку він просто забере гроші, не торкнувши ваш суп або пироги з грибами.

Джерело.