10 слів, які залучать щастя у ваше життя

Щоб бути щасливим в житті, зовсім не обов’язково прикладати титанічні зусилля. Головне – це настрій. Колекція позитивних слів і установок притягне до вас довгоочікуване щастя і навіть більше.

Про силу слова складають легенди, зародження яких губиться в мороці століть. Ще в давнину люди зрозуміли, що слова, неодноразово виголошені з упевненістю в голосі, мають незабутній вплив на долю людини. Звичайно, спочатку було помічено, що саме негативні установки з поганим значенням призводять до цілком реальних неприємностей в житті.

Згодом люди навчилися використовувати позитивні слова з користю для себе. Вони підсилюють не лише енергетику людини, але здатні раз і назавжди змінити світ навколо. Мудрість наших предків використовувалася в ритуалах, обрядах і навіть молитвах. І світ змінився, а разом зі світом змінилися і ми. Люди впритул підійшли до сакральних знань, залишилося зробити лише один впевнений крок. Ось список слів, які привернуть щастя шляхом заміни негативного мислення на позитивне.

1. Доля
Правильно почати саме з цього слова, яке найсильніше впливає на буття і світовідчуття людини. Як би це парадоксально не звучало, але за допомогою цього слова ви можете змінити свою долю. Головне – вимовляти його чітко, вірячи в те, що це ви господар життя і ви керуєте долею, а не навпаки.

2. Щастя
Щастя – це те, до чого ви прагнете, тому не забувайте собі про це частіше нагадувати. Ваша основна мета в житті – стати щасливими, так концентруйтеся на цьому кожен день. Промовляти його потрібно впевнено і чітко: «Я гідний (а) щастя». Незрозуміло, як саме, але це працює – з кожним сказаним словом «щастя» ви наближаєтеся до своєї мрії. До того ж самонавіювання – дуже корисна річ. Через деякий час у вашому серці насправді оселиться щастя. Ви зможете назвати себе щасливою людиною, а потім так само легко стати нею.

3. Пpиcтрасть
Пpиcтрасть – сильне почуття, що збиває з ніг. Але, як відомо, пpиcтpасть може бути не тільки до людини, а до роботи, захопленням, до життя в цілому. Це слово символізує захопленість процесом, якийсь імпульс, захват, щастя. Це сильна любов з переважанням чуттєвого потягу. Воно допоможе вам впоратися з стереотипним мисленням і відкрити для себе світ з іншого боку. Вимовляєте його в періоди сумнівів, і Всесвіт розвіє їх.

4. Любов
Любов до світу – ключ до успіху. Щастя любить тих, хто відкритий душею, хто випромінює енергію любові. Не бійтеся зізнаватися у своїй любові до життя, до людей, до Бога, до Всесвіту, до світу. Промовляйте це слово якомога частіше, і тоді щастя обов’язково знайде до вас дорогу.

5. Процвітання
У прямому сенсі це слово означає «процвітати». Вимовляєте його якомога частіше, особливо якщо ви бажаєте досягти успіху в житті не тільки матеріально, а й духовно. Бажайте процвітання собі, іншим людям і всьому світу в цілому. Розгорніть до себе удачу, а разом з нею щастя і благополуччя.

6. Дякую
Слово «дякую» висловлює подяку світу. Інакше кажучи, ви даруєте благо, демонструючи світові, що вмієте не тільки отримувати, але й віддавати щось взамін. Зовсім не важливо, за що ви говорите спасибі: за допомогу близьких, за добрі слова на вашу адресу, за надані життям можливості, важливий сам факт того, що ви висловлюєте подяку. В цьому випадку щастя завжди буде слідувати за вами, підкидаючи вам ще більше можливостей, зустрівшись з якими ви не зможете втриматися і не сказати подяки слово.

7. Перемога
Щоб залишатися переможцем в будь-якій ситуації, важливо вірити не тільки в свій майбутній успіх, але і в силу цього слова. Сказавши собі: «Сьогодні я переможу», – ви запрограмуйте себе на удачу і обов’язково досягнете бажаного. До того ж переможець – це людина, яка щаслива на автоматі, без ступорів і гальм.

8. Впевненість
Щастя любить сміливих. Неможливо боротися за місце під сонцем, якщо ви сумніваєтеся в собі. Поки у вашому житті присутній страх програти, у вас не так багато шансів стати щасливою людиною. Успішна людина випромінює впевненість усіма фібрами душі, вона вірить в себе. А повірити в себе дуже легко: просто частіше нагадуйте собі, що ви здатні на все. Навіть якщо це не правда, незабаром все зміниться.

9. Довіра
Щоб бути щасливим, потрібно вірити в те, що це можливо. Важливо довіряти собі і життю. Без довіри шлях наверх, до самої вершини успіху, здається розхитаною драбиною. Перед кожною важливою справою не забудьте собі нагадати, що ви вірите в силу Всесвіту: «Я вірю в життя. Я вірю в себе. Я впевнений (а), що все складеться так, як я цього хочу».

10. Надія
Для багатьох людей надія – єдиний мотиватор в життя. Чарівне відчуття надії вселяє впевненість в здійснення чогось значимого, сприятливого і радісного. Дива трапляються щодня, головне – не випускати надію з рук.

Змінити своє життя на краще здається складно тільки на перший погляд. Як тільки ви почнете повторювати ці слова (можна і всі разом), результат не змусить себе довго чекати. Ви перепишете історію свого життя, залишивши минуле, в якому ви були нещасні, за лаштунками. Ваше щастя – у ваших руках.

Джерело.