fbpx

10 справ, які потрібно встигнути зробити до 7 листопада, аби спіймати удачу за хвіст

10 порад, які можна застосувати під час переходу Венери в знак Стрільця. На рух ближче до сузір’я планеті знадобиться три тижні. За цей час оточуючі можуть встигнути налагодити стосунки з близькими, зайнятися красою та дозріти до важливих дорогих покупок.

Експерти радять бути відкритим усьому новому і намагатися не замикатися у собі. Іноді варто потягтися до світу, і він неодмінно відповість вам тим самим. Дивіться на ситуацію ширше, відкиньте забобони. Як тільки ви розглянете нові можливості, світ довкола наповниться фарбами, а проблеми зникнуть самі собою.

Якщо останнім часом стосунки не клеяться, то відпустіть ситуацію, дайте партнеру «погуляти на довгому повідку». Якщо розлучатися навіть ненадовго з другою половинкою не хочеться, то запропонуйте їй чи йому вирушити у захоплюючу подорож.

Відкрийте собі нові грані, і Стрілець відповість вам взаємністю; не соромтеся своїх мрій, і тоді Венера дозволить перетворити ваші давні задуми на реальність. А ось з великими витратами, як і будь-коли, потрібно бути обережнішими. Астролог рекомендує не вкладатися в сумнівні ідеї та не піддаватися до авантюри.

Нептун – це планета, яка відповідає за Стрільця та дає змогу спустити гроші на вітер. Тому нам захочеться тринькати свої фінанси.

You cannot copy content of this page