10 звичок пар, яким вдалось зберегти кохання на багато років

Всім відомо, що над стосунками потрібно багато працювати. На початку все може здаватися простим і легким, але потім цукерково-букетний період закінчується і стосунки вже не зможуть скластися якщо партнери не будуть здатні піти на компроміс. Не всім стосункам судилося скластися. У пар, яким все-таки вдається зберегти любов і стосунки протягом багатьох років, є кілька дуже важливих звичок. Ось кілька з них:

1. Спілкування
Спілкування – ключ до щасливих і тривалих стосунків. Можливість відкрито поспілкуватися зі своїм партнером значно поліпшить ваші їх.

Проте, існує велика різниця між спілкуванням і простими розмовами. Тоні Роббінс, письменник, дає пояснення: «Багато людей не розуміють різниці, що є причиною того, що їхні стосунки не складаються. За допомогою спілкування ви встановлюєте зв’язок зі своїм партнером використовуючи вербальні, письмові та фізичні навички щоб задовольнити його потреби.»

Відкрите і чесне спілкування – звичка, яка повинна бути у всіх пар, особливо у тих, хто налаштований на тривалі стосунки.

2. Найчастіше говорити «Я тебе кохаю»
«Відчуття того, що вас люблять, дає вам силу, а відчуття того, що ви любите, дарує вам сміливість.» – Лао-цзи

Для деяких людей, фраза «я тебе кохаю» означає багато і вони бояться, що якщо будуть вимовляти її занадто часто, вона втратить свій сенс. Як би там не було, краще говорити її занадто часто ніж недостатньо часто.

Террі Орбух, професор і письменник, стверджує: “Прості щоденні вияву вдячності грають важливу роль. Коли люди відчувають, що їх цінують, вони стають більш щасливими і мотивованими на те, щоб зміцнити ці стосунки.”

Висловлюйте свою любов і свої почуття так часто, як вам захочеться адже саме це і роблять пари, яким вдається зберегти свої стосунки.

3. Доброта
Піддражнювати і жартувати один над одним це не так уже й погано, головне – не перегинати палицю. Якщо ви знаєте, що ваш партнер чутливий до будь-чого – не намагайтеся дражнити його і жартувати з цього приводу.

“Для близьких і щасливих стосунків дуже важливо вміти проявляти доброту і підтримувати свого партнера”, заявляє Джуді Форд, психотерапевт і письменник. Пари, яким вдається зберегти любов протягом багатьох років, завжди добрі один до одного. Доброта необхідна для того, щоб розуміти один одного і побудувати довіру.

4. Знаходити час одне для одного
Завжди знаходите час для свого партнера, навіть якщо ви дуже зайняті. “Не важливо хто ви і ким працюєте, абсолютно всім потрібно приділяти достатньо часу своїм стосункам. Переконайтеся, що у вашому графіку завжди знайдеться час для вашого партнера “- заявляє психолог Лінда Клау.

У житті може трапитися всяке, але пари, яких об’єднують міцні і тривалі стосунки, завжди ставлять свого партнера понад усе. І не важливо якщо це буде всього лише зустріч за обідом на годину, важливо завжди знаходити можливість зустрітися і поспілкуватися.

5. Уміння пробачати
Всі ми робимо помилки. Навіть ті партнери, які шалено закохані, теж їх здійснюють і paнять почуття один одного. Саме тому дуже важливо вміти прощати. Це допоможе вам зміцнити стосунки.

6. Уміння піти на компроміс
Ще один компонент без якого не складуться жодні стосунки – це вміння піти на компроміс. Все не може завжди складатися саме так, як цього хочете ви і саме тому дуже важливо вміти поступитися і піти на компроміс.

Доктор Габріель Морріссі заявляє: “компроміс – це частина стосунків. Коли двоє людей разом, спілкування – не єдиний ключ до щасливих стосунків. Уміння піти на компроміс грає також дуже важливу роль.”

Уміння поступитися своєму партнерові допоможе зберегти і зміцнити ваші стосунки.

Читайте також: Наречена відповіла “ні” біля самого вівтаря, хоч хлопець і не здавався (відео)

7. Насолоджуватися моментом
Якщо завжди жити майбутнім – вам не уникнути стресу, що в свою чергу може викликати тиск у ваших стосунках. Пари, які залишаються разом протягом довгого часу, вміють насолоджуватися цим моментом. Цінуйте той час, який ви проводите зі своєю другою половинкою, і ваша любов проживе ще багато років.

8. Знаходити час для самих себе
Як би вам не подобалося проводити час зі своїм партнером – завжди знаходите час для себе. Не забувайте про свої хобі та займайтеся тим, що приносить вам задоволення.

“Проблеми в стосунках починаються тоді, коли партнери забувають про себе і свої потреби. Як тільки ви навчитеся любити себе – стосунки з вашим партнером значно поліпшаться. “- заявляє Маргарет Пол, письменник і експерт в області стосунків.

Для щасливих стосунків дуже важливо, щоб обидва з партнерів не забували про свою індивідуальність.

9. Уміння вислухати один одного
Не просто слухайте свого партнера, а вникати в усе, що він говорить. Пари, яким вдається зберегти міцні стосунки, кожен день знаходять час на те, щоб вислухати один одного. Це допомагає їм зміцнити стосунки, а також побудувати довіру.

10. Підтримувати один одного
Як пара, ви є групами підтримки один одного. “Підтримувати свого партнера зовсім не означає робити заради нього те, що нам не подобається. Підтримувати значить завжди вислухати, не засуджувати, бути щирим і піклуватися один про одного. “- стверджує Кіт Флінн, експерт в області шлюбу і стосунків.

Навіть у найважчі моменти підтримка допоможе зберегти ваше кохання.

Побудувати міцні і тривалі стосунки можливо, але для цього потрібні певні зусилля. Обидва партнери повинні перейняти собі ці звички щоб зберегти свої стосунки як можна довше. Пари, які залишаються шалено закоханими один в одного протягом багатьох років, завжди прислухаються один до одного.

Джерело.