10 звичок, які неодмінно вас зроблять щасливою

Щастя до нас приходить часом саме, але його люди можуть і залучати. Коли рутинні заняття забирають абсолютно весь час, все одно знайдуться ті, хто буде щасливий і має гарний настрій. А все тому, що людина стає набагато щасливішою, якщо навчилося отримувати користь з будь-яких життєвих ситуацій.

Але щастя потрібно заслужити. Ті, кому вдається залишатися більш позитивними, ніж навколишні, важко працюють, тренуючи правильні звички, які допомагають справлятися з раптовими проблемами. Якщо ви відчуваєте себе недостатньо щасливими, не варто турбуватися – кожному під силу виробити у себе щоденні звички щасливих людей.

Десять звичок по-справжньому щасливих людей, які принесуть вам користь

Звичка 1. Витратьте день повністю на себе, тому що ви це заслужили

Добре мати амбіції і піклуватися про оточуючих. Але щасливі люди знають, коли потрібно відкласти справи в сторону і присвятити все день турботі про себе. Доктор Еймі Когет каже, що якщо ми не виділяємо щодня хоча б кілька хвилин на себе, то будемо менш щасливими, ніж могли б стати. Необхідно зосередитися на своїх потребах і усвідомити: власне щастя теж дуже важливо. А для цього слід почати займатися тим, що розбавить рутину.

Турбота про себе є важливою звичкою багатьох щасливих людей. Навіть один день в тиждень здатний поліпшити ваш стан, якщо ви витратите його на те, щоб подбати про власне моральне здоров’я.

Звичка 2. Розділіть тривоги з друзями

Часом все може піти шкереберть. В таких ситуаціях не варто тримати все в собі. Так, по-справжньому щасливі люди шукають підтримку у знайомих. Ідеальним співрозмовником тут буде друг, з яким можна поділитися переживаннями. Друзі відмінно вміють слухати і часом дають дійсно корисні поради. Головне – не забувати підставити плече, коли їм теж потрібна допомога.

Звичка 3. Організуйте свій час: список справ і їх виконання

Складання списку справ є ідеальним інструментом організації часу зайнятої людини. Щасливі люди заносять свої справи в такий список і стежать за тим, що всі його пункти був виконані. До цього списку має потрапити все, що потрібно зробити за день, незалежно від складності. Ви самі переконаєтеся, наскільки станете щасливіше, коли закінчите всі справи з даного переліку.

Звичка 4. Робіть добро оточуючим

Бути доброю людиною і творити добро – запорука гарного самопочуття і щастя. Зробивши когось щасливим, ви запам’ятаєте це почуття, а людина, якій ви допомогли, напевно відплатить вам тим же в майбутньому.

Як говорить доктор Олівер Скотт Каррі з Університету когнітивно-еволюційної антропології: «Люди – соціальні тварини. Допомога членам суспільства, колегам, друзям, родичам і навіть незнайомцям (в певних умовах) робить нас щасливішими». Результати проведених досліджень припускають, що допомога оточуючим дійсно приносить людям задоволення, а взаємодопомога – це єдиний спосіб зробити світ навколо нас добрішими.

Звичка 5. Перестаньте спілкуватися з ненадійними людьми, незалежно від того, наскільки це складно

Щасливих людей об’єднує одна важлива річ: в їх оточенні немає ненадійних людей. Друг це, партнер або родич, але ваш емоційний добробут має набагато більшу цінність, ніж потурання маніпуляторам і людям, в яких ви не впевнені.

Звичка 6. Переконайтеся, що ви не голодуєте і їсте тільки корисну їжу

Доведено: щасливі люди теж їдять. Це не означає, що потрібно їсти через силу, але, як і переїдання, голод робить людину слабкою і викликає втому. Погодьтеся, складно відчувати себе щасливим з порожнім шлунком.

Ось що каже з цього приводу професор Ендрю Освальд: «Коли в раціоні людини присутні овочі та фрукти, її відчуття щастя посилюється швидше, ніж ці продукти приносять користь організму». Знайдіть в своєму завантаженому графіку хвилинку на перекус і ваше тіло скаже вам спасибі.

Звичка 7. Наведіть порядок на робочому місці і позбудьтеся від усього зайвого

Щасливі люди потребують чистий простір, будь то офісне робоче місце, студія, квартира або власний будинок. Ваші думки стануть значно яснішими, якщо ви позбудетеся від брудних чашок, сміття і зайвих паперів на столі. Та й взагалі, набагато приємніше знаходитися в чистоті, ніж судорожно шукати час для того, щоб прибрати безлад.

Читайте також: Це наскільки потрібно бути самотньою, щоб дaти незнайомцю за один комплімент?

Звичка 8. Ви теж заслуговуєте чогось приємного – побалуйте себе

По-справжньому щаслива людина знає, коли він заслужив щось хороше. Покупки, щоб побалувати себе, нешкідливо і відмінно піднімають настрій, якщо не надто захоплюватися цим. Спробуйте нагородити себе таким чином після завершення роботи або здачі великого проекту.

Звичка 9. Позитивне мислення незалежно від обставин

З цією звичкою можуть виникнути проблеми, особливо якщо ваші думки сповнені негативу. Але факт залишається фактом – щаслива людина зосереджена на тому, щоб мислити позитивно. Уникаючи поганих слів на свою адресу, такі люди дивляться на все крізь призму позитиву. Навчіться робити так само і з кожним новим днем ​​ви будете все більше наближатися до щастя.

Звичка 10. Остання. Ніхто не ідеальний, тому навчіться прощати себе

Наші помилки ніяк нас не характеризують, і ті, хто живе щасливим життям, знають, наскільки велика сила прощення. Навчіться прощати себе, якщо на роботі відкинули вашу кандидатуру або вас залишили на повторний курс в університеті. Життя не стоїть на місці, так давайте ж будемо добрі до себе!

Кожен по-своєму вчиться, як бути щасливим. Але суть така, що щастя можливе для всіх нас і всі ми на це заслуговуємо. Дотримуючись зазначених вище звичок, ви обов’язково прийдете до щастя, попутно заряджаючи позитивом людей навколо вас. І якщо за ніч у вашому житті нічого не змінилося, не турбуйтеся і будьте до себе поблажливі. Деякі зміни вимагають часу і вони безумовно варті всіх витрачених зусиль!

Джерело.