11.11 – особливий день для реалізації планів та здійснення мрій

11 листопада – один з найсильніших енергетичних днів в році. Відкривається енергетичний Портал 11:11. У цей день ви можете отримати енергію небувалої сили. 11 листопада загадують бажання, візуалізують Нову Реальність, в якій хочете жити.

Бажайте світла, любові, здоров’я, щастя своїм близьким, планеті Земля і Всесвіту і налаштуйтеся на Єдність з кожною формою життя на планеті. Від щирого серця візуалізують і уявіть Світ кожен у своїй країні, де проживає, і в усьому світі, чисту планету, очищену від забруднень воду, грунт, мінерали, тварин, щасливих і радісних людей і дітей! Джерело

Налаштуйтеся на світло свого серця і випромінює Світло в навколишній простір (подумки уявляйте). Будьте радісні й урочисті в Цей День. І все це рано чи пізно здійсниться.

Bсе стане краще і мудріше, відкриється багато Воріт Світу і потече Енергія Життя в скарб людських сердець, і все проявиться в умах і серцях багатьох людей, що почнуть свій новий шлях сходження в Світ Краси і вічної грації форми Життя і її вдосконалення.

Вогняні Ворота Персея

Нитка Аріадни – це пульс Землі і ще одна можливість створити умови для проходження вогненних воріт Персея.

11:11 – це вихід з царства Андромеди і входження в поле рентгeнівського випромінювання сузір’я Персея. Ця найбільша можливість змінити світ укладена в вогняних Воротах Персея, куди стрімко рухається Земля.

12:12 – Земля увійде у вогняні ворота Персея і змінить хід еволюції Планети і всього людства.

Абсолютно все в фізичному світі при зміні положень і форм, при зміні структур розвитку змінюється так, що стара, досить імпульсивна матерія, як живий організм, чинить опір новій перспективі. У стару, імпульсивну матерію входять ті види свідомостей і енергій, які не готові втратити те, що, як їм здається, вони мають. Їх опір викликає конфлікт з новим і перспективним імпульсом енергій, що генерують в собі Світло Творця.

Немає нічого вічного. Все змінюється, починаючи від матеріальної форми і закінчуючи самою сутністю Творця. Подібний процес називається еволюцією. Тому все старе не може увійти в нове. Перспектива – це творча енергія, яка відсутня в старій енергії. Ось тому світ в цій агонії. Він пручається тим масштабних змін, які змінять свідомість людства.

Нитка Аріадни – це та перспектива, яка дається прогресивному людству, щоб воно увійшло в вогняні ворота Персея 11:11 і активувало те, що дає Задарма Бога. Цей Дар – це наша ДHК, яка вже активує Міжпросторовий гeн в умовах позитивного впливу космосу.

Наша ДHК – це БОГ!

В нашій ДHК – Все! У створеній матриці ДHК знаходиться вся перспектива людини в самопізнанні.

Пізнати Бога – це значить активувати всі гeни в нашій ДHК, які до цього перебували в «сплячому» стані. Саме наша ДHК дуже тонко реагує на всі енергетичні зміни в космосі. І тепер, коли ми проходимо Вогняні врата Персея, покинувши тривимірність Андромеди, ми залучаємося в нові процеси. Нас веде Сім’я Світла!

ДHК в особі тієї гeнетичної інформації, яка повинна бути активована, буде відкрита як світло Бога. Бо тільки так в умовах позитивного впливу Космосу наші гeни «прокидаються».

Але для цього свідомого людству потрібно усвідомити, що ми – Творці. Ми повинні звільнитися від тривимірних зв’язків наших свідомостей, від старих енергій, якими ми жили в минулому. Але зараз їм не місце в нашому сьогоденні. Наше сьогодення має потужний імпульс, в якому гeни, що відповідають за Божественні програми нового людини, будуть активовані.

Увійшовши у ворота 11:11 ці гeни у вигляді антен почнуть вловлювати потужні імпульси рентгeнівського випромінювання Персея.

Саме так кожна прогресивна людина увійде у браму Персея і почне міняти свій простір.

Хочете дізнатися, для чого нам все це? Космос, як величезний творчий потенціал або як єдиний організм, регулює енергетичний процес так, щоб все в ньому було гармонійним.

Таким чином, енергія Вогняних Воріт Персея – це ворота 11:11 які да.ть можливість переналаштувати свідомості на новий космічний імпульс. І оскільки ми – творці, то нам дана воля Бога і ми повинні скористатися нею. А це означає, що кожна прогресуюча свідомість вже може визначити, що в ньому ще є старе і віджиле.

Потрібно, щоб кожен дав собі оцінку, від чого він хотів би позбутися і що в собі ми носимо недосконалого. Це дасть можливість вивільнити ці старі енергії зі своїх свідомостей, щоб вони змогли піддатися трансмутації під час проходження Вогняних Воріт Персея.

Читайте також: Дзеркальна дата листопада: 11.11 можна залучити багатство, успіх і отримати усе, що забажаєте

Свідоме проходження воріт 11:11 дасть можливість структурувати свою свідомість новими космічними енергіями, які активують сплячі гeни наших ДHК. А це значить, що ми всі будемо позитивно заряджати тих, хто готовий до цих змін, але в силу різних об’єктивних і суб’єктивних процесів ще не змогли почати цей процес.

Наша ДHК – це квантовий гeнератор з функціями перетворювача і передавача. Відбуватиметься квантова переадресація всіх космічних енергій в сплячі гeни. Це всього лише Голограма. Якщо дивитися на ДHК як на генератор еволюційних процесів, то зміни гeнетичного апарату в одній людині неминуче спричинять зміни і у інших людей.