fbpx

11 доказів того, що ваш партнер вам зраджує

Нікому не хочеться задумуватися над тим, чи зраджує йому його партнер. На жаль, в нашому світі зради і розбиті серця – це не рідкість. Ми звичайно дуже сподіваємося, що у ваших стосунках ви і ваш партнер відкриті і чесні по відношенню один до одного.

Якщо це не так, існує маса ознак, які допоможуть вам з’ясувати зраджують вам чи ні. Однак, слід пам’ятати, що все залежить від конкретної ситуації. Деякі з таких знаків самі по собі не означають що вам зраджують. Вам слід дивитися ширше на ситуацію, звернути увагу поведінку вашого партнера і зрозуміти, чи зраджує він.

1. Він ховає свій телефон

«Якщо в минулому ваш партнер спокійно міг залишити свій телефон без нагляду, а тепер раптово змінив свою звичку і завжди став ставить телефон в беззвучний режим, наприклад, то скоріше за все він щось приховує і не хоче, щоб ви це дізналися» – вважає Марина Сброчі, письменниця. У минулому ви могли навіть і не замислюватися про те, щоб заглянути в його телефон. Тепер же, вам здається, що він всіма силами намагається від вас щось приховати. Ваш партнер може навіть поставити пароль на свій телефон, щоб ви не змогли в нього залізти.

2. Він занадто часто залишається на роботі допізна

Якщо ваш партнер завжди повертався додому з роботи в певний час, а тепер раптово став часто затримуватися допізна – це може бути всього лише приводом, щоб він міг бачитися з кимось за вашою спиною. Даний привід, до речі, є одним з найбільш часто використовуваних.  Як каже Ейпріл Масин, експерт із земельних правовідносин етикету: «Вас має насторожити якщо ваш партнер перестав повертатися додому в звичне для нього час. Якщо його розпорядок дня різко змінюється і він ніяк це не коментує – можливо він вам зраджує.»

3. Він йде в душ відразу після того, як приходить додому

Звичайно, мова йде не про ті ситуації, коли ваш партнер працює на будівництві або на іншій подібній роботі. В інших же випадках, похід в душ відразу по приходу додому після роботи може бути причиною того, що він хоче змити з себе сліди помади або запах парфумів. Якщо ви не помічали за вашим партнером подібного раніше, подібна зміна поведінки може бути ознакою зради.

4. Його лiбiдо знизилося

Причинами зниженого лiбiдо можуть бути стрес, харчування, низька активність і т. д. Зміна ceкcyального потягу самого по собі – не ознака зради. Однак, якщо ceкc y ваших стосунках завжди був регулярним, а тепер ваш партнер особливо не звертає на вас уваги, можливо він задовольняє свої потреби з кимось іншим. Але чому?

Тіна Б. Тессина, психотерапевт і письменниця, пояснює: «Жінки зраджують бо їм не вистачає емоцій, а чоловіки зраджують, якщо їм не вистачає ceкcy.»

5. Ceкc перестав бути захоплюючим

Навіть якщо ваш партнер вам зраджує, він все одно може продовжувати займатися з вами ceкcом. Якщо ваш ceкc завжди був захоплюючим і приносив задоволення, а потім раптово перетворився на пару хвилин під ковдрою з вимкненим світлом – це може бути ознакою того, що ваш партнер намагається задовольнити вас, а сам – займається захоплюючим ceкcом з кимось іншим на боці.

6. Він став приділяти більше уваги своєму зовнішньому вигляду

Це не завжди означає, що ваш партнер вам зраджує, особливо, якщо він вже ділився з вами своїми намірами змінити імідж. Однак, якщо ваш партнер ніколи не хвилювався про свій зовнішній вигляд, а тепер раптово став ретельно стежити за собою, то скоріше за все він хоче вразити когось.  Ейпріл Массіно вважає – «Якщо ваш партнер різко став виглядати краще, ніж раніше, і ви не впевнені, що він старається для вас – він скоріше за все вам зраджує.»

7. Він несподівано пробує щось нове в лiжку

Звичайно це не завжди ознака зради. Зазвичай, якщо ваш партнер хоче спробувати щось нове, він захоче спочатку обговорити це з вами. Якщо ж ви помітили, що ваш партнер став цілувати вас по-іншому, або пробувати щось нове в лiжку не обговоривши це з вами – можливо він просто навчився цього з кимось іншим.

8. Ви не можете отримати від нього конкретної відповіді

Якщо ваш партнер завжди був з вами чесним і відкритим, а тепер різко став потайним і непостійним у своїх відповідях, то можливо він намагається щось від вас приховати. Він не може дати вам чітку відповідь, навіть на питання як пройшов його день. Ведучи себе таким чином, він хоче щось (або когось) від вас приховати.

9. У нього з’явилися нові звички

Наприклад, ваш партнер перестав залишати телефон без нагляду, або ж перестав відповідати, коли ви телефонуєте. Подібні зміни в поведінці вашого партнера буде важко пояснити і якщо ви піднімете цю тему, він може різко відреагувати. Це може бути причиною того, що ваш партнер бачиться з кимось і не хоче, щоб ви про це дізналися.

10. Вам здається, що вас ігнорують

Якщо ви відчули, що ваш партнер перестав вас цінувати – це одна із основних ознак того, що вам зраджують. Він може думати, що досить лише приховати докази своєї зради, але не помітити, як став ставитися до вас по-іншому і перестав вас цінувати.

11. Ваш партнер став уникати ваших друзів і членів вашої сім’ї

Читайте також: Яким жінкам найчастіше зраджують чоловіки

Раніше ваш партнер часто спілкувався з вашою родиною та друзями, а тепер раптово став їх уникати. Справа в тому, що ваш партнер може відчувати провину за те, що зраджує вам, а зустріч з вашими друзями або родиною лише посилить її.

Більшість вищевказаних ознак пов’язані з різкою зміною поведінки. Якщо в цих ознаках ви впізнали вашого партнера, але ці речі цілком нормальні для ваших відносин і він завжди так себе поводив – не переживайте, дуже малоймовірно що він вам зраджує. Як було сказано раніше, все залежить від конкретної ситуації. Якщо ви підозрюєте, що ваш партнер вам зраджує, найкраще запитайте його безпосередньо і спробуйте отримати чесну відповідь щодо того, що дійсно відбувається.

Джерело.

You cannot copy content of this page