fbpx

11-го Серпня інтуїція буде особливо сильна. Якщо ви купите щось 24-го, то, швидше за все, заплатите занадто багато. 8 Серпня друзі можуть попросити у вас в борг велику суму

Чекайте на сюрпризи: детальний гороскоп по днях на серпень

У серпні варто спокійно та тихо проводити свій час, тому що ми переходимо від веселого і відкритого знаку Лева до організаційного  знаку Діви. Варто приділити більше уваги підготовці до осені.

Астрологи склали гороскоп, який допоможе розібратись в цьому.

Овен

8 серпня друзі можуть попросити у вас в борг велику суму і це може призвести до непорозумінь. 12-го числа на вас чекає віщий сон про гроші, а 15-го можуть відбутися вигідні зміни у вашому житті.

Телець

Очікуйте несподіваних подій 10-го серпня, а 14-го завітайте до своїх рідних, тому що дім – це те місце, де приємно знаходитись. Якщо ви щось купите 23-го числа, то швидше за все, заплатите занадто багато.

Близнюки

Не дозволяйте людям пригнічувати вас 2-го числа. Цікаві ідеї та нові знайомства чекають на вас 10-го числа, а планувати рутинні справи краще 24-го.

Рак

Ви можете добре провести час з друзями 14-го серпня, а 18-го будете мати чудову інтуїцію, але ввечері будьте терплячим та не влізайте у конфлікти. Займіться якоюсь рутинною справою, щоб залишатись спокійним 31-го.

Лев

Будьте обережні та не переборщіть 7-го числа, а 14-го люди вважатимуть вас особливо привабливим. Фінансові проблеми можуть виникнути 28-го.

Діва

2-го числа можуть бути важливі дзвінки або зустрічі. 10-го числа можете вирушити у цікаву подорож, а 19 та 20 числа будете у центрі уваги.

Терези

Очікуйте несподіванок 10-го числа, а 14-го сни можуть бути особливо приємними. Будьте обережні та не розчаруйтесь в собі 23-го.

Скорпіон

Не дозволяйте друзям замилювати вам очі 23-го числа. У вас є додаткове джерело енергії, яке може проявитись 25-го. Після 26-го серпня очікуйте уповільнення темпу роботи.

Стрілець

3-го числа у вас з’являться кілька хороших ідей для роботи, а 11-го інтуїція буде особливо сильна. Якщо ви купите щось 24-го, то, швидше за все, заплатите занадто багато.

Козеріг

Не розчаровуйтесь у собі через брак ідей 3-го числа. Спілкування з друзями не завадить 23-го. Будьте обережні з тим, що говорите 29-го.

Водолій

Думки мають незвичайну силу 10-го числа, а інтуїція особливо сильна 17-го. Очікуйте несподіваних подій 21-го.

Риби

Люди будуть особливо зацікавлені в тому, що ви скажете 5 і 6 числа. Не вірте всьому, що почуєте 24-го. Відносини зміцняться після 26 числа.

You cannot copy content of this page