Гороскоп на 23 жовтня: не звертайте уваги на дрібні неприємності, дивіться вперед

Овен

Перша половина дня для Овнів спокійна і передбачувана, так як цілі і пріоритети зрозумілі заздалегідь. На першому плані — виконання боргу і підтримання балансу. До вечора ситуація стане менш стабільною, увагу приверне потік новин. Можливо, ви почнете моніторити соціальні мережі і обговорювати з друзями останні фінансові міні-сенсації. Краще не поспішати з платежем, взаєморозрахунком, купівлею-продажем.

Телець

У першій половині дня Тельцям буде легко передбачити хід подій, залишаться в силі потрібні їм правила. Вечір посилить потребу в діалозі та обміні новинами. У центр уваги може потрапити дружба, професія, кар’єра. Потрібні люди вийдуть на зв’язок, але їх слова можуть стати для вас сюрпризом. Всі взаємні оригінальні пропозиції і домовленості в цей час слід розглядати як попередні.

Близнюки

Події дня подовжують Близнюкам шлях до прогресу і нових горизонтів, змушують відкласти навчання, подорож. Прикрі затримки можуть бути викликані подіями у світі, змінами у ваших друзів або вашими особистими справами — наприклад, необхідністю завершити лікування, закінчити роботу або оформити документ. Новини очікуються ближче до вечора. Зірки радять скасувати поїздку або переліт, не купувати квитки.

Рак

Ракам зірки підказують, що сьогодні їх особистий вплив на події невеликий, і радять стежити за «барометром» ситуації. У першій половині дня вам досить триматися в знайомих рамках і дотримуватися формальності. Ближче до вечора вірність шаблонам втратить сенс і навіть стане шкідливою. З’явиться привід без церемоній поговорити про інтимне і наболіле з друзями, пасією або з випадковими знайомими.

Лев

Леви зіткнуться не з найбільш райдужними гранями життя. Першу половину дня доведеться віддати малоприємній, але необхідній і неминучій рутині. Увечері ви знайдете що обговорити зі своїм найближчим оточенням або в своїй групі в мережі, але навряд чи варто розраховувати на комфортну світську бесіду: тема таких пересудів не надто порадує особисто вас, ваших домочадців, друзів, колег або партнерів.

Діва

Перша половина дня заспокоїть Дів, які хвилювалися за результат пригоди: вони можуть не виграти, але і не залишаться в мінусі. Не варто боятися за дітей, долю проєкту або основну частину своїх досягнень. Увечері краще не пропускати повз вуха новини, у тому числі, службові та медичні. Їжу для вечірніх роздумів може дати звістка здалеку, несподіваний зв’язок з колегою, попутником або другом.

Терези

Зірки вкажуть Терезам на неприємний підтекст подій, але зовсім не з метою їх збентежити. Багато сигналів лише попередять про майбутні “підводні камені” — або про необхідність ретельніше завершувати справи, щоб не нести тягар минулого в майбутнє. Увечері заслуговують на увагу новини, пов’язані з дітьми і дружбою, а також з особистим і загальним бюджетом, перерозподілом ресурсів і монетизацією проєктів.

Скорпіон

Скорпіонам день додасть впевненості в собі, але не в одержуваній інформації, не в чужих словах і не у власних висновках. Порадує право голосу, яке знову з’явилося: незабаром ви зможете повторно підняти потрібну тему, повернутися до розмови з другом, сім’єю, партнером. Однак сьогодні конструктивної бесіди не вийде, а будь-який договір буде передчасним. Вечір обіцяє новини про будинок або про близьких друзів.

Стрілець

У першій половині дня Стрільцям варто стежити за порядком у своїх речах, гаманці і ресурсах. Не завадить упевнитися, що вирішене (або близьке до вирішення) важливе питання. Увечері пожвавиться інформаційний фон. Зірки натякають, що поки рано розраховувати на повну ясність в колі спілкування, заводити дружбу і будувати плани. Можна реанімувати старі зв’язки, шукати відповіді на делікатні таємні питання.

Козоріг

Козорогам день обіцяє поліпшення самопочуття і можливість відновити старі зв’язки — але також може принести плутанину в матеріальних справах і у відносинах з друзями. Всі плани краще реалізовувати в першій половині дня: чим ближче вечір, тим вищий ризик сюрпризу. Можливе листування про гроші, збій в роботі банківського сервісу. Краще відкласти фінансові рішення і призупинити необов’язкові платежі.

Водолій

До настання вечора Водолії можуть насолоджуватися самотністю або стабільністю. Це гарний час, якщо ви не хочете зайвої уваги до себе. Вечір принесе вам позапланові переговори, насторожують новини або непрості теми для роздумів. Можливі неприємні розмови у родині, новини з податкових або інших інстанцій. Вам варто утриматися від балакучості, а також від будь-яких планів і прогнозів.

Риби

Рибам не варто відкладати планові заходи на вечір. Зірки радять вам здійснити всі свої задумки ще в першій половині дня, поки ніщо не віщує змін в думках і обстановці. Вечірні години підходять для неформального спілкування, зміни режиму і задоволення вашої давньої цікавості. Вельми цікаві новини можуть прийти з-за кордону. Варто утриматися від відправки важливих листів.