fbpx

12 квітня Молодий Місяць під управлінням вогненної стихії закладає програму дій на цілий рік уперед: чого очікувати знакам Зодіаку, а чого потрібно остерігатися

У цей час варто розпочинати нове, йти неходженими шляхами, завойовувати, здійснювати мужні вчинки, стояти на своєму й вести за собою інших.

Хоч під час нового Місяця наша енергетика перебуває у найнижчій точці, вогненний Овен може спричинити виплеск емоцій, як позитивних, так і негативних. Цього дня зростає уразливість й особливо гостро відчувається утиск власних інтересів. Деякі люди починають відчувати брак уваги до себе.

Овен

Не варто цього дня ризикувати – це може призвести до фінансових втрат. Працівникам бюджетної сфери слід уважніше поставитися до своїх обов’язків. Будьте готові до несподіваної звістки та зміни планів.

Телець

Чудовий день для спілкування, активного відпочинку та розваг. На жінок-Тельців може чекати романтична зустріч або несподівана радісна звістка. А чоловікам-Тельцям краще утриматися від невиправданих витрат.

Близнюки

День складний, але може бути вдалим, якщо ви сплануєте його заздалегідь. Перша половина дня сприятлива для ділової зустрічі. Зірки закликають вас покладатися на інтуїцію та власний здоровий глузд, не довіряти чужій думці.

Рак

Будьте уважними та обережними. Докладіть усіх зусиль і за потреби проявіть фантазію для досягнення поставлених цілей. Проведіть час із родиною. Ймовірні захворювання, пов’язані з травною системою.

Лев

Можливі непорозуміннями в стосунках або помилки в сфері професійної діяльності. Особливо уважними варто бути Левам – державним службовцям. Будьте готові до неприємної звістки та зміни планів.

Діва

Напружений та проблемний день. Попри всі негаразди, намагайтеся бути оптимістом і частіше посміхайтеся. Приділіть увагу своїм близьким. Висловіть любов і повагу людям, які постійно поруч із вами.

Терези

Розплануйте свій день з самого ранку. Нерішучість і розгубленість може стати причиною невдач наступних кількох тижнів. Вірте у себе та свою інтуїцію, не розкривайте своїх планів навіть близьким людям.

Скорпіон

Цього дня вірогідні службові проблеми. Другу половину дня присвятіть спокійному відпочинку в домашній обстановці та подумайте про літній відпочинок. Також зірки закликають не забувати про здоров’я.

Стрілець

Чудовий день для спілкування з партнером, для активного відпочинку і розваг з друзями або родиною. У жінок-Стрільців не виключена поява нових шанувальників. Матимуть увагу з боку представниць прекрасної статі й чоловіки-Стрільці.

Козеріг

Несприятливий день. Постарайтеся утриматися від зустрічей зі знайомими і контактів із партнерами. Нові знайомства цього понеділка будуть мати негативні наслідки. Зірки також застерігають від грошових вкладень.

Водолій

Несприятливий день для трудової діяльності. Плани і думки, які прийдуть вам у голову, не дадуть бажаного результату. Не цурайтеся порад та допомоги друзів, родичів і просто доброзичливців.

Риби

Це день набуття. Ідеї ​​та фантазії, які спадуть вам на думку, можуть реалізуватися й принести моральне і матеріальне задоволення. Але постарайтеся не піддаватися ейфорії від успіхів. У Риб-чоловіків ймовірна романтична зустріч.

You cannot copy content of this page