fbpx

12 важливих днів до Нового року: чого слід уникати і що варто зробити

21 грудня – день Зимового Сонцестояння і дивовижний час, про який ми нічого не знаємо. Виявляється, день розпочинає магічний період Колеса Року, коли кожне наше слово набуває небувалої силу. І з цією силою потрібно обходиться дуже обережно, особливо коли у вашому будинку живуть діти. Отже, перед вами 10 важливих фактів, які можуть допомогти вам змінити життя. Навіть якщо ви скептик, чому б просто не спробувати і не перевірити істинність цієї теорії?

День на вагу золота

Кожен з наступних 12 днів до кінця грудня відповідає одному з місяців майбутнього року. Час ніби ущільнюється, концентрується, дозволяючи нам в стислому варіанті прожити весь наступний рік – як би запрограмувати його.

Все, що сказано нами вголос і зроблено в ці дні як малює візерунок нашого життя в наступному році. І особливе значення має 12-й день циклу, на який і доводиться Новий рік. Не дарма в народі кажуть: як зустрінеш перший день нового року, так його і проведеш. Це просто слова, повірте. Якщо народ цілими поколіннями стверджує, значить, в цьому закладено глибокий зміст. А то, що ми про нього не знаємо, вже, як то кажуть, наші проблеми.

Чого уникати в ці важливі дні

Будьте уважні до всього, що ви говорите вголос про себе, свого життя, свої досягнення і особливо – про плани на майбутнє. Не вимовляєте нічого, що б зменшувало вас у ваших очах або очах інших людей. З ваших вуст не повинні злітати слова “Це не для мене”, “У мене не вийде”, “Я не зможу”, щоб в наступному році не зіткнутися з незрозумілими бар’єрами, коли ви начебто робите все можливе, а не виходить.

Читайте також: Три найважливіших слова, які потрібно встигнути сказати

Також варто утриматися від негативних висловлювань про інших людей, щоб не нашкодити комусь. А вже якщо хтось із ваших близьких скаржиться на долю або критикує себе, обов’язково заспокойте і підбадьорте, скажіть що-небудь важливе, щоб допомогти людині запустити механізм позитивності всередині себе. Ви самі від цього будете тільки в плюсі.

Що варто обов’язково робити

Будувати самі амбітні плани на майбутній рік і озвучувати їх – так, так, розповідати про них близьким, дітям, друзям. Чим більше людей про них почують – тим голосніше і переконливіше буде ваш посил Миру, і він вас почує.

Не вимовляєте навіть подумки боязке “А якщо я все-такі не зможу, не впораюся” – краще продумайте, як ви будете здійснювати свій план по місяцях, щоб за 12 наступних днів ви спланували цілий рік – наповнений успіхами і щастям. Спробуйте! Починаємо просто зараз.

Джерело.

You cannot copy content of this page