12 якостей, які роблять дівчину ідеальною дружиною

Не всі створені для шлюбу. Більш того, не у кожної людини є якості необхідні для того, щоб зберегти стосунки, а саме емоційна зрілість і терплячість. Якщо ж ви зустрінете дівчину, у якої є якості ідеальної дружини -ні в якому разі не відпускайте її. Вам посміхнулася удача і ви повинні боротися за неї і довести, що гідні її кохання.

Але яка вона, ідеальна дівчина? Прочитайте цю статтю до кінця щоб це дізнатися.

Ось кілька якостей, які роблять дівчину ідеальною для шлюбу. Якщо ви вже зустріли дівчину, яка підходить під цей опис, ні в якому разі не втратьте її.

1. Вона завжди залишається сама собою
Вам ніколи не доводиться сумніватися в тому, чи показує вона вам справжню себе. В незалежності від ситуації, вона завжди залишається самоа собою, коли ви поруч. Ви знаєте, що вона завжди чесна з вами і впевнені в тому, що вона не буде намагатися здаватися тим, ким не є.

2. Вона не боїться відкрити вам свої почуття й емоції
Вам не потрібно грати в ігри і намагатися вгадати, про що вона думає і що відчуває. Якщо її щось турбує – вона вам про це обов’язково скаже, а якщо ви зробите її щасливою – вона неодмінно дасть вам про це знати.

3. Вона підтримує вас у всіх починаннях
Вона ніколи не стане перешкодою на вашому шляху до своїх цілей і мрій. Більш того, вона буде підштовхувати вас і мотивувати рухатися вперед.

4. У неї є почуття гумору
Коли у дівчини є почуття гумору і вона весела – це завжди добре. З роками почуття гумору буде лише розвиватися. Хто б відмовився від стосунків з дівчиною, яка вміє весело провести час і розсмішити вас?

5. Вона мотивує вас стати краще
Будьте з тією дівчиною, яка вірить у вас і яка не буде миритися з посередністю. Якщо вона говорить, що ви здатні на більше, значить так воно і є, і вона впевнена в цьому. Вона бачить у вас потенціал і хоче для вас тільки найкращого.

6. Вона завжди налаштована на позитив
По-справжньому позитивних людей дуже складно знайти у наш час, тому за них треба триматися руками і ногами. Якщо ви зустріли таку дівчину – ви щасливчик адже вона осяє своїм світлом навіть ваші найтемніші дні.

Читайте також: “Заміж вийшла в 22 роки, тільки тому, щоб не залишитися “старою дівою”. З РАЦСу ледь не втекла, та дякую долі, що розкрила очі на чоловіка”

7. Вона готова йти на компроміси заради ваших стосунків
У стосунках вкрай важлива готовність обох партнерів піти на компроміс. Ви – дві людини з різними характерами і вам не уникнути розбіжностей. Якщо ваша дівчина готова пожepтвyвати чим-небудь або піти на компроміс, щоб зберегти ваші стосунки – не відпускайте її.

8. Вона завжди чесна з вами, навіть коли їй це не вигідно
Чесність необхідна для будь-яких серйозних стосунків. Нікому б не захотілося зв’язати себе узами шлюбу з людиною, яка буде брехати і обманювати. Потрібно бути з тією людиною, яка не побоїться сказати вам правду в обличчя.

9. Вона любить і приймає вас
Вона не стане вибирати певні риси, за які буде вас любити. Вона буде бачити ваші недоліки і недосконалості, але навіть не дивлячись на них, вона буде вас любити, адже вони роблять вас саме тим, ким ви є.

10. Вона готова ризикнути заради вас
Якщо дівчина готова піти на ризик заради вас – це завжди хороший знак. Кохати значить ризикувати і коли дівчина добровільно готова ризикнути – вона кохає вас і налаштована серйозно.

11. У неї є своє життя поза стосунків
Вона – особистість і її щастя і почуття власної гідності не залежать від стосунків. У неї є своє життя поза ваших стосунків і не потребує нічиєї допомоги.

12. Ви шалено кохаєте її
Якщо ви кохаєте її найсильніше в цьому світі, тут годі й думати – робіть їй пропозицію.

Джерело.