13, 14 грудня найважливіші дні цього місяця. Детальний гороскоп закоханих на ці дні. День гарного настрою та позитивних емоцій

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні все те, що здавалося Вам очевидним у стосунках з коханою людиною, може звалитися нанівець, стертися і зникнути. Однак у Ваших силах зберегти все це і навіть примножити були б сили, бажання і терпіння. А їх у Вас має бути достатньо.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Сьогодні Вашій коханій людині захочеться здивувати Вас чимось. У нього, швидше за все, це вдасться. Але яким це здивування буде, приємним чи не дуже, зіркам поки невідомо. Тому будьте готові до всього про всяк випадок і переконайте себе в тому, що Ви будете зберігати спокій будь-що.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні у Вас буде чудовий настрій. Захочеться всіх задирати, вигадувати розіграші, сміятися з чогось несмішного. Якщо у Вашої коханої людини почуття гумору є, їй сьогодні можна буде позаздрити. Якщо ж ні – наші співчуття. І Вам заразом.

РАК (23.06 – 23.07)

У цей день Ви будете відповідати за свою кохану людину більше, ніж будь-коли. Приблизно як мати за дитину. Звичайно, Ваша половинка буде не настільки беззахисна, однак у Вашого серця з цього приводу буде зовсім інша думка.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні Вам захочеться пограти у мільйонера. Ви розкидатимете гроші праворуч і ліворуч, виконуючи будь-яку примху своєї половинки. Вона, звісно, ​​буде щасливою. Постарайтеся не захоплюватися: завтра і настрій може змінитися і гроші закінчитися. А вимоги коханої людини внаслідок сьогоднішнього крутежу значно зростуть.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні Вашій коханій людині буде непросто прийняти якесь важливе рішення, яке має значною мірою позначитися на Ваших стосунках. На жаль, ви йому нічим допомогти не зможете. Хіба що тим, що будете за нього перейматись. Він має зробити все самостійно.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Нині Ви будете готові виключно брати, нічого не даючи натомість. Не показуйтесь на очі тим, хто Вас любить – цей день може серйозно похитнути їхню віру у Вашу непогрішність.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогоднішній день Ви, можливо, маєте провести в суспільстві людей, з якими у Вас немає спільних інтересів. Не намагайтеся встрявати у розмову, в якій нічого не розумієте. Краще відразу визнати, що Вам ближчі інші сфери, і спробувати пошукати собі альтернативного співрозмовника.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Якщо Ви давно мріяли про те, щоб зав’язати роман із людиною з іншої місцевості, сьогодні найпридатніший для цього день. Втім, навіть якщо не мріяли, у цей день Вашої згоди цілком можливо не питатимуть. Вам залишається побажати лише удачі.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Сьогодні Ви, мабуть, захочете розірватись на дві частини. У Вас є постійний партнер, але на вулиці або в магазині Ви можете побачити того, хто не залишить Вас байдужим. Зненацька може спалахнути почуття сильної закоханості. Наша порада – викиньте це з голови. Ваш партнер підходить Вам якнайкраще.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Цього дня навіть найнеприємніші з першого погляду події обернуться для Вас на користь в особистому житті. Втрачені речі стануть приводом для зустрічі з прекрасним незнайомцем або незнайомкою аналогічної властивості, автобус, що поїхав з-під носа, змусить Вас пройтися пішки, в результаті чого Ви теж зможете зустріти свою долю, і так у всьому. Головне, постарайтеся не прогаяти свій шанс!

РИБИ (20.02 – 20.03)

Вдалий день для того, щоб почати ті чи інші відносини. Можливо, у Вас давно був на прикметі дуже привабливий представник протилежної статі. Настав час зробити назустріч йому перший крок і вірити в те, що він прийме ваші наміри та щиру усмішку.