fbpx

15-19 квітня Юпітер буде брати участь в гармонійній комбінації відразу з багатьма планетами – Марсом, Меркурієм і Сонцем. Це принесе удачу шести знакам Зодіаку

15-19 квітня Юпітер буде брати участь в гармонійній комбінації відразу з багатьма планетами – Марсом, Меркурієм і Сонцем. Це принесе удачу ОВНАМ, БЛИЗНЮКИ, ЛЕВАМ і ДІВАМ.

Вони будуть щасливі в будь-якій активній діяльності, яка може викликати суспільний інтерес. Їх чекає успіх у спорті, політичних дебатах, бізнесі, на іспитах, в конкурсі. Для успіху їм потрібно бути ініціативними і не сидіти на одному місці, очікуючи удачі.

17 квітня до цих планет приєднається ще Місяць, і день стане вдалим для РАКІВ.

Якщо ви не належите до перелічених знаків, але теж хочете везіння, займіться в ці дні справою, в якій в принципі можливий успіх або популярність. І не зупиняйтеся, отримавши перше визнання.

Інакше цим все і закінчиться, і дні запам’ятаються як час приємної, але одноразової удачі. А насправді ситуація передбачає, щоб її розвивали. Тоді ви побачите, що перший успіх не був єдиним, що може запропонувати ця ситуація.

Всі вдалі дні будуть позитивними ще й для ВОДОЛІЇВ.

Адже Юпітер знаходиться в їх знаку, і коли він активний, він неодмінно зачіпає знак Водолія. Так що можна сказати, що Водолії будуть найщасливішим знаком квітня. До них удача прийде цілих три рази.

Водолії стануть по-справжньому успішними. У них покращиться рівень життя. Вони почнуть відігравати значну роль в суспільстві. Якщо, звичайно, захочуть – насправді, не факт, що їм це буде цікаво, адже у багатьох Водоліїв своєрідний погляд на соціальні вигоди: у них абсолютно свій шлях і свої цінності, і вони байдужі до того, що вважається в суспільстві успіхом.

Якщо ви не Водолій, але хочете удачі, то спробуйте йти до неї неходженими стежками і цінувати не тільки загальноприйняті символи успіху. Тоді везіння прийде і до вас, і виглядати воно буде зовсім не так, як ви звикли.

You cannot copy content of this page